CIPOVANJE GTI-ja

CIPOVANJE GTI-ja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jesam ja radio cip tebi ili?

Obican motor nesmije da cadi ako sam ga ja cipovao.

To dali vrijedi cipovari obican motor jer prica za sebe,vecinu motora vrijedi cipovati ali naravno imaju i oni kod koji je nemoguce bilo sta dobiti,ali 97% motora koji nemaju turbo vrijedi uraditi.

Cak postoje i turbo dizeli koji se nemogu cipovati,tj mogu ali je totalno mala razlika.

Dok kod turbo benzinaca nisam sreo jos motor da se neosjeti cip...
 
Član
Micky je napisao(la):
ja sam radio i mogu ti preporuciti istog, Mrva sa foruma je isto radio, ima jedna octavia iz Tuzle, nurijin golf, seat leon iz ZG. koji ide 12sec. itd.. jos puno auta koja mogu potvrditi da zna covjek posao

i opet bi da ikako mogu :D:D
 
Član
izgleda da je pravi mestar


a sto se tice leona to je bas zakon da dimi
di ima dima ima i vatre

a kolika bi cijena bila da se dodje ponovo programirat kad bi se stavile bregaste
 
Član
ma koliko god da je neispati se.. goriva ces potrositi dva puta sto ces otici kod covjeka jos chip pa remap ;)

Uradis ko covjek te bregaste pa chipiraj onda :)
 
Član
Mrva je napisao(la):
ma koliko god da je neispati se.. goriva ces potrositi dva puta sto ces otici kod covjeka jos chip pa remap ;)

Uradis ko covjek te bregaste pa chipiraj onda :)



ha jebiga bregaste dodju 300 eura i to polovne nove da ni nepricam a cip 150 eura

sad trenutno nemam 300 eura

a do gradiske imam pola sata voznje (auto put hehehehehe)
 
Član
zavisi kako opet hoces da uradis auto,ako hoces da uradis auto poslije bregasti da bude savrseno izmapiran onda moramo sve raditi sa wideband sondom i treba mi cijeli dan da to zavrsim i cijena je veca nego ako cu sam upisati drugu mapu.
Cijena obicnog cipa(bez sonde) je 250 eura a cijena sa reklamom je 200 eura.
Sa sondom je 100 eura skuplje,odnosno 50 eura skuplje ako sad izmapiras jednom prije bregasti a onda poslije budes radio opet,ali mislim da ti je los potez,kupi i bregaste pa onda cipuj ili odustani od bregasti,glupo je da dva puta radis remapiranje.

Tvoj GTI specifikacije i cijena
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
zavisi kako opet hoces da uradis auto,ako hoces da uradis auto poslije bregasti da bude savrseno izmapiran onda moramo sve raditi sa wideband sondom i treba mi cijeli dan da to zavrsim i cijena je veca nego ako cu sam upisati drugu mapu.
Cijena obicnog cipa(bez sonde) je 250 eura a cijena sa reklamom je 200 eura.
Sa sondom je 100 eura skuplje,odnosno 50 eura skuplje ako sad izmapiras jednom prije bregasti a onda poslije budes radio opet,ali mislim da ti je los potez,kupi i bregaste pa onda cipuj ili odustani od bregasti,glupo je da dva puta radis remapiranje.

Tvoj GTI specifikacije i cijena




e ovo mi se vec svidja ovaj SM power
tu ima nekakve koristi

300+300=600€ ??????????????????

hmmmmmmmmmmmmmmm







vidicemo to mi zvuci.............super
to bi bilo cca 170 ks hmmmmmm ljepo zvuci ;)
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
zavisi kako opet hoces da uradis auto,ako hoces da uradis auto poslije bregasti da bude savrseno izmapiran onda moramo sve raditi sa wideband sondom i treba mi cijeli dan da to zavrsim i cijena je veca nego ako cu sam upisati drugu mapu.
Cijena obicnog cipa(bez sonde) je 250 eura a cijena sa reklamom je 200 eura.
Sa sondom je 100 eura skuplje,odnosno 50 eura skuplje ako sad izmapiras jednom prije bregasti a onda poslije budes radio opet,ali mislim da ti je los potez,kupi i bregaste pa onda cipuj ili odustani od bregasti,glupo je da dva puta radis remapiranje.

Tvoj GTI specifikacije i cijena





e mozes mi nac ovo za Astru 96 god 1.8 16v 115 ks
sta moze sm power ucinit to za frenda
i ako dodju 2 ima sta popusta:icon_smile:
 
Član
evo za astru,oko cijene cemo se jos dogovoriti.
Astra od druga
Ali neznam kako si izracunao 170 ks,to je veliki posao za izvuci.Ti mozes ocekivati sa
bregastim(civilnom varijantom)
cipom
izduvom
usisom
max +35 KS na sve te prepravke i to sa wideband mapiranjem
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
evo za astru,oko cijene cemo se jos dogovoriti.
Astra od druga
Ali neznam kako si izracunao 170 ks,to je veliki posao za izvuci.Ti mozes ocekivati sa
bregastim(civilnom varijantom)
cipom
izduvom
usisom
max +35 KS na sve te prepravke i to sa wideband mapiranjem



sad govorim odprilike koliko bi dobio
bregaste 20 ks
chip 25 ks
usis ispuh bar 5-10 ks
spustanje glave 5-6 ks

dakle ovo je sve cca


spustanje glave, usis i ispuh dobijem za 50-100 maraka od frenda
ima strojnu obradu motora......
 
Član
sve zajedno +35 KS,vjeruj mi...nemozes tako zbrajati KS,ali 35 ks je stvarno puno na tom motoru i drasticna je razlika.
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
sve zajedno +35 KS,vjeruj mi...nemozes tako zbrajati KS,ali 35 ks je stvarno puno na tom motoru i drasticna je razlika.


ha eto opet 160 ks ja mislim da bi to bilo vise nego dovoljno
e da imam "kratku" getibu od 1.4 da vidis kako se razvrtava:lol:
 
Član
care moj..sta da ti kazeem....sretno ti......al sa tim motorom......bolje uzmi gti i cipuj ga i miran si.neznam dal vrijedi to cipovanje,dobit ces ti konja al teb kak vidim daje 200ps.....
 
Član
ivica je napisao(la):
care moj..sta da ti kazeem....sretno ti......al sa tim motorom......bolje uzmi gti i cipuj ga i miran si.neznam dal vrijedi to cipovanje,dobit ces ti konja al teb kak vidim daje 200ps.....



ako nisi znao imam GTI
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top