CIPOVANJE GTI-ja

CIPOVANJE GTI-ja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ehhhhhh
cuo sam za jednu firmu za chipove

http://smchiptuning.com/katalog/vw.html

zanima me dali ste sta culi o toj firmi dali je dobra losa ili neznam sta.....
rijec je o cipovanju polo 2001 god GTI 125 ks 1.6 16V
pomozite ako sta znate
 

IGY

Član
momci dobro rade svoj posao
imas cak par momaka sa foruma koji su cipovali kod njega i svi ga hvale
sacekaj njih da ti se jave pa da cujes njihova misljenja
 
Član
ja sam radio i mogu ti preporuciti istog, Mrva sa foruma je isto radio, ima jedna octavia iz Tuzle, nurijin golf, seat leon iz ZG. koji ide 12sec. itd.. jos puno auta koja mogu potvrditi da zna covjek posao
 
Član
ne znam kolko pratis forum, svi koji su ovdje cipovali auto radili su kod njega, a ciko koji to cipuje na forumu je poznat pod imenom krvolok :D
 
Član
Micky je napisao(la):
ja sam radio i mogu ti preporuciti istog, Mrva sa foruma je isto radio, ima jedna octavia iz Tuzle, nurijin golf, seat leon iz ZG. koji ide 12sec. itd.. jos puno auta koja mogu potvrditi da zna covjek posao


znam za toga iz zg (vg) seat leon TDI
evo slikica kako dimi ali i ideeeeeee


od njega sam i cuo za ovo mislim da bi to bila pristojna cijena je kod nas nemas nigdi ispot 2500 kuna pa nadalje

SKN dodje 3700 kuna i daje 10 ks
 
Član
e da sad sam se sjetijo necega
ako ja njega sad cipam a poslje toga stavim bregaste dali ja moram ponovo ic na programiranje cipa ila sta
 
Član
Zokijev leon je svijet za sebe i on nema veze sa standardnim autima,takodje mi je sad komplikovano da objasnjavam zasto leon onoliko dimi u prvoj brzini,standardni motori nemaju s tim problema.Ono je ipak 1,9 TDI sa preko 300 KS.

Poslije bregasti moras opet na rempairanje ako hoces da radis kako treba,ako hoces da fuseris onda nemoras ali neces imati izvucenu max snagu ako neuradis remap.Doduse ako stavljas "pitomije" bregaste onda i nije neophodno ali ako stavljas "ozbiljnije" onda bi to bilo nuzno.
 
Član
i u mene cadi...ali ja nebi cipovo na obicnim motorima,mislim da je neki turbak onda bi.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top