Cijene putarine

Cijene putarine

Član
Prvo nisam znao gdje da smjestim ovu temu, humor, crna hronika, vijesti... Ne znam fakat :D
uglavnom evo:
Od Aprila:
Cijene za putnička vozila u KM (bez PDV-a)

Sarajevo - Podlugovi 1,30
Sarajevo - Visoko 2,20
Sarajevo - Kakanj 4,10
Podlugovi - Kakanj 2,70
Podlugovi - Visoko 0,90
Visoko - Kakanj 1,90

20kf po litru goriva dajemo za taj autoput, te uz registraciju... :/
 
Član
funky je napisao(la):
Prvo nisam znao gdje da smjestim ovu temu, humor, crna hronika, vijesti... Ne znam fakat :D
uglavnom evo:
Od Aprila:
Cijene za putnička vozila u KM (bez PDV-a)

Sarajevo - Podlugovi 1,30
Sarajevo - Visoko 2,20
Sarajevo - Kakanj 4,10
Podlugovi - Kakanj 2,70
Podlugovi - Visoko 0,90
Visoko - Kakanj 1,90

20kf po litru goriva dajemo za taj autoput, te uz registraciju... :/

Nema vise derat do Kaknja za 2 KM :icon_confused:
 
Član
ako zavrse autoput do aprila, neka stave 3km to je normalna cijena.. mada ce oni naplacivat 4km a nece biti ni blizu gotovo... 4 je previse..
 
Član
sta ba, jos bez pdv-a :icon_eek: sad hocu do sa i treba mi minimalno cenera samo za cestu... plus gorivo, jos ce i ono oskupit, nije dugo... bit ce lagano preko busovace i na kiseljak...
 
Član
Limpi je napisao(la):
sta ba, jos bez pdv-a :icon_eek: sad hocu do sa i treba mi minimalno cenera samo za cestu... plus gorivo, jos ce i ono oskupit, nije dugo... bit ce lagano preko busovace i na kiseljak...

Zaobilaznice i lagano :D:123:
 
Član
pola ga vec propalo, onaj most stalno rade :D

ali stvarno eto petaka do kaknja, pa stavit ce jos markicu od kaknja ovamo prema ze... i eto ze-sa, sa povratkom, nekih 12km...
 
Član
Limpi je napisao(la):
pola ga vec propalo, onaj most stalno rade :D

ali stvarno eto petaka do kaknja, pa stavit ce jos markicu od kaknja ovamo prema ze... i eto ze-sa, sa povratkom, nekih 12km...

haha hoces reci da ce kakanj - zenica biti 1km ? mal' ne reko, blize je visoko od zenice, tako da ce biti minimalno 2-3 markice :D
znaci zenica - sarajevo (Ako se ikad napravi) minimala 7-8km :D
 
Član
ovo je pravo jebeno, narocito za nas koji smo stalno na relaciji ze-sa, vjerovatno kad se dovrsi sve od zenice-sarajeva bice 10km minimum... ovo mi nije nikako jasno jer Slavonski Brod-Zagreb skoro 200km autoput i placa se 65 kuna.... a mi imamo smece od 30ak km i placano vec 5km
 
Član
ma nista lagano se ukrcas starom cestom, jest da je katastrofa, onu razliku sto bi dao za autoput potrosis za popravak onog sto ti ode. jebiga drzava nam takva.........
 
Član
joj funky, nisam mislio bukvalno , mislio sam od kaknja pa ovo sto rade do biljeseva, tunela, da ce biti barem oko markice, kada zavrse ne sve, vec recimo pola i puste nesto u promet, odmah ce dici cijenu... a kada i ako sve zavrse, nema ze-sa, bit ce u najboljem slucaju cener u jednom pravcu....
 
Legend
ha ha ha
smjesno !!
znaci niko nece ici auto putem, i placati 5km do kaknja, nema sanse !!
ja sam prvi rekao, cim bude preko 2km, neka hvala...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ha ha ha
smjesno !!
znaci niko nece ici auto putem, i placati 5km do kaknja, nema sanse !!
ja sam prvi rekao, cim bude preko 2km, neka hvala...
valja ti gewinde malo odvrnuti hehe :)
 
Top