Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Član
da ti nije neko turbo saxa uvalio ?
http://www.youtube.com/watch?v=GiRdos3QPyg&feature=related
 
http://www.bhtuning.com/bmw-535d-m-paket-moja-nova-bembara-t-70074.html

EVO BMW-a 535 d 272hp

http://www.bhtuning.com/saxoo-vts-t-75768-7.html#pid1179021

Evo saxa,STOCK auto n.a power :D opet kazem to je do stotke bmw se vec pripremio da ga zaobidje silovitom brzinom :123:
 
Član
U Mostaru je bio jedan GTI 5 golf kojem ESP nije dao da starta kako treba pa je imao jako losa vremena na 402,mozda je isti problem sa BMWom .
 
Član
pa BMW ima mogucnost iskljucenja ESP-a i to u dva stepena....

on moze imat vrijeme 6.5 sec tosto neko na videu to nemoze/nezna napraviti me stvarno ne interesuje.

pa mene 530dAUTOMATIK nacipan, ostavio u Brckom preko 2 duzine a ja oderao astru C20Xe i Astru OPC sa 240KS....sta je vama

535d Automatik 6speed

0-100 6.5 sec
standing quarter-mile 14.50 s
@ 98.00 mph

gdje je saksija sad tu?
 
-Suki- je napisao(la):
daj druze BMW 535D ide 6.5 sec 0-100 sto je preko 2 sec brze od saxije....

jebaji ga nesto jeste,uglavnom kazem i sam...da je bilo kladjenje kladio bih se u bmw-a,vicem kolegi do sebe oderace ga bmw...Ali na kraju ovako,jbg ono sto je najvjerovatnije je sigurno loš start bmw-a a dobar Saxa :123:
 
Član
nemaju ljudi srca krenut sa Automatikom daj ja da ja krenem sa njim ko da sam ga ukrao pa ces vidjeti sta ce biti :123:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
pa BMW ima mogucnost iskljucenja ESP-a i to u dva stepena....
Mozda ga nije iskljucio misleci da tako starta cak bolje :cool: saxija se moze nositi sa 3.0 do stotke i na 402 koji nije nacipan ali sa 3.5 i 270 konjica,no chance.
 
Član
BMW automatik ''uci'' nacin voznje vlasnika i sa vremena na vrijeme je potrebno mjenjac resetovati da se vrati na fabricke postavke...
ako auto vozi vlasnik koji nije agresivan takav i auto postane.
 
Član
Sta da kazem,nisam imao rezervne gume :p
A sad ozb,vozimo se u bembari,start extra,leti,pa onda kontam,vozim saxa,nema tu razlike neke po mojoj procjeni do 100! Kolega mi veli da je do 100 ispod 7 sec, al ajd ipak da probamo;)
Ok,imao sam extra start,extra saltanje al i mene iskreno iznenadilo.Sta je u pitanju,stvarno ne znam.
P.s Saxo se zna zavrtiti nekad i preko 7500,(ne znam do koliko ide stock saxo?? ) cak ima i jebeni kat i srednji lonac i sve ostalo.

Uglavnom da smo dohvatili trecu,nebi imao sanse...BMW naravno :D

Nego da se vratimo temi...AdžOO nema jebene sanse protiv saxije....ajd zdravo :lol:
 
Član
:lol::lol: Odro si ga i gotovo i neka,uvjek navijam za male jurilice,to su pravi auti, vozacki auti, ebes tenkove od 2 tone koji nemogu sa mjesta bez 200 ks i sa 150 ks imaju performanse kamiona i slicnu upravljivost i osjecaj ceste. :icon_biggrin:
 
Super Moderator
Nisi ti nikad vozio BMW 5 pogotovo 535d sa m podvozjem pa da znas sta je upravljivost i lezanje na cesti :D

renault_fan je napisao(la):
Sve u svemu vezano za temu,Bembara je auto kakav Audi kakvi bakraci :lol:....jedini sto me privlaci je Q7 :D

Nisi upravu, al nimalo ;)
 
Član
Ja sam se navozao dosta tih auta, posebno velikih automatika. Jednom sa Chryslerom 300C CRD - dizel, 218 KS, automatik, ganjao se sa Saxom VTS 1.6 16v. Ja sam vozio ovog 300C, 4-ero nas u autu, a Saxo je bio neki bijeli - nisam ga cesto vidjao u gradu, njih 2 u autu cini mi se. I do nekih 80-ak km/h tu smo negdje bili, nakon toga Chrysler proleti ko od sale. U medjuubrzanju da ne pricamo, tu je Saxo dosta los i tu je tek bilo proletanje pored samo tako. Al taj Chrysler ide oko 7.5 do stotke. Uglavnom, nije bilo mnogo nacina za startati taj auto. Pritisnes kocnicu, opalis gas - dok obrtaji dodju do nekih 2500 o/min - ne moze preko kad je pod kocnicom, i kad pustis gas, cudo krene. Zavrti blago zadnje gume i potpise se prvih 10-ak metara svaki put, ali to je tako izolovano da ti pojma nemas da se to desava, samo kad vidis u retrovizore vidis da ostaju tragovi, poprilicno bezosjecajno i dosadno.

Treba biti siguran da je BMW bio u Sport modu rada motora i mjenjaca, bez toga auti mnogo gube.

I jos jedna stvar, Saxo je mnogo impresivniji po krivinama nego na pravcu, iako ga raja vecinom hvali zbog motora :icon_biggrin:
 
Top