Chevrolet K20 6,2 diesel Pick - Up

Chevrolet K20 6,2 diesel Pick - Up

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobar je, ja se malo lozim na karavane ali jos sam mlad za takve pothvate. Automatik mu ne da da ide 240KM/h.
 
Član
DaftKiller je napisao(la):
Dobar je, ja se malo lozim na karavane ali jos sam mlad za takve pothvate. Automatik mu ne da da ide 240KM/h.

200+ kmh u dzipu starom preko 10-15 godina je ravno samoubistvo
i 150 je puno;)
 

gox

Član
kgb je napisao(la):
Evo jedan istinski američki auto.

u mene malo više od godinu dana. koristim ga svatkodnevno za posao i za svoj gušt.

mašina 6,2 diesel 150 ks, volim to auto jer je silno i jer ga nema nitko. i rađe njega vozim za posao nego neki kombi koji isto troši. a vikendon pođem na izlet po terenu i blatu, kamenjaru, planinama.






evo i link di ima još slika. http://www.cardomain.com/ride/3214873

ako tko zna da ima u bosni dijelove za njega nek mi javi. ćuo sam da u tuzli ima baza američka pa možda tamo ima.

pozdrav iz hrvatske :123:

imam ja istog otiso mi kst kardana u dobrom je stanju daci ti ga kompletnog za 3500km fixno
 
Član
Predobar je svidja mi se sve 5


al mi nie jasno nikako ovoliko kubika a ovak malo konja
 
Član
Uh, bas je dobar...Neznam, al terenci su mocni, vidjam ovde kod mene nekog nissana, aman isto izgleda ko to tvoje cudo, ista boja i sve, samo sto ima auspuh ispod haube napred i bruji nenormalno, uglavnom se pentra po brdu ko blesav, verujem da i ovo tvoje prelazi sve zivo i da mu nema prepreke :icon_smile:
 
strasno auto, ima u nas u konjicu jos veci chevrolet, 6,2 dizel motor, moze vise stat neg na tamica.....u nas jedan lik silazio niz stepenice mislim neki 30m niz stepenice!
 
Da li neko zna gdje bi se mogao kupiti ovakav pick-up u Bosni? Znam da ih je bilo na rasprodaji u bazama u Tuzli i Rajlovcu prije koju godinu, tako da ih mora biti negdje po firmama i otpadima koji su tamo kupovali sve redom. Bilo bi idealno pik-up, ali bi mogao i ovaj model sa zatvorenim zadnjim dijelom....
 
Član
Baddy333 je napisao(la):
Da li neko zna gdje bi se mogao kupiti ovakav pick-up u Bosni? Znam da ih je bilo na rasprodaji u bazama u Tuzli i Rajlovcu prije koju godinu, tako da ih mora biti negdje po firmama i otpadima koji su tamo kupovali sve redom. Bilo bi idealno pik-up, ali bi mogao i ovaj model sa zatvorenim zadnjim dijelom....

ovakva tri imaju na husinu na otpadu americkih vozila, dugo godina tu stoje parkirana, a jesu li na prodaju to ne znam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top