Chevrolet K20 6,2 diesel Pick - Up

Chevrolet K20 6,2 diesel Pick - Up

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kgb

Član
Evo jedan istinski američki auto.

u mene malo više od godinu dana. koristim ga svatkodnevno za posao i za svoj gušt.

mašina 6,2 diesel 150 ks, volim to auto jer je silno i jer ga nema nitko. i rađe njega vozim za posao nego neki kombi koji isto troši. a vikendon pođem na izlet po terenu i blatu, kamenjaru, planinama.

[attachment=14086]
[attachment=14085]
[attachment=14087]
[attachment=14088]

evo i link di ima još slika. http://www.cardomain.com/ride/3214873

ako tko zna da ima u bosni dijelove za njega nek mi javi. ćuo sam da u tuzli ima baza američka pa možda tamo ima.

pozdrav iz hrvatske :123:
 
Član
Isto tenk :) Htjedoh pitati kako se snalaziš za dijelove,ali vidim i ti pitaš,znači nikako :lol:
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
i mene interesuje 6,2 a 150 ks

sta je tu cudno ? Americki motori obiluju malom konjazom ( na odnosu kubikaze ), velikim okretnim momentom i jako malim opterecenjem motora, jer i kad mu zadas punu skalu, radi na 25% opterecenja....nije nista cudno vidit americki istinski V8-ak da ide preko milje km i opet radi ko urica ;)
 
BHT Ovisnik
e ovo moze izvuc kud oces,velika kubikaža,a mala konjaža,pa to je silno jbt;) dobar
 
Član
u mene 2,9 ,ja konto u mene tenk,al kad vidjeh ovo,u mene ono isto SMART:lol:
extra je,jel stalni pogon na tockove il ima opciju iskljucivanja jednog diferencijala,ima li redukciju,pretpostavljam da je automatik?ima li diff-lock tj blokadu diferencijala?na par cherokee-ja sam vidio da je stalni pogon na obe osovine,mislim da je i potrosnja velika?btw. ameri uvijek prave motore velikih zapremina,koji preradama mogu dobit par stotina KS bez problema...i rijetko koriste turbo,odnosno supercharger...dosta motora je atmosferskog tipa,i rijetki su turbaci...al mislim da ovo bas i nema neke performanse,ogromno je auto,a 150KS bas i nije neka snaga...otprilike u rangu s mojim dzipom...al opet,ima premocan clearance,tj odstojanje od tla,i svidjaju mi se ove felge na ovom debelim gumama,mocno izgledaju;) ako moze malo vise detalja o autu,godiste,oprema?steta sto nema vitlo...
 
N

nenad

Bas dobra i za ovo podnevlje neobicna strojka, vozio sam par puta CUCV sa takvim motor i stvarno je ko kamion! Sto se tice baze u Tuzli, to je davno zatvoreno, a i da nije nebi mogao od vojske kupiti nikakve dijelove.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top