Chevrolet K20 6,2 diesel Pick - Up

Chevrolet K20 6,2 diesel Pick - Up

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kgb

Član
POTROŠNJA 12 - 14 litara. amer je napravio heavy duty diesel, i ekonomični motor za rad. virujte mi, ne lažem, ja također nisam virovao, al mi je par rugih ljudi prije kupnje potvrdilo pa sam si ja ispunio djetinski san. a htio sam si kupit neki kombi za posao. mercedes il iveco. sva sriča nisam. meni triba vučno vozilo

Auto je 82 god. uvezen 93 iz californije.

proša u hrvatskoj 3-4 ruke.

generalka prije 4 godine jer je blok zaledio, no antifriz

djelova ima, po naruđbi i nisu extra skupi al sva sriča se dosta toga može sam popravit ->>> stari dobar autic.

ja ga uvik vozim na zadnji pogon. ima 4x4 al ga nisam nikad koristio. ima i blokade. prednje na kotačima, zadnja priko reduktora

vitlo sam nabavio hydraulično pa ču vit kako ču ga ugradit.

na proliče bi ga volio malo proširit sa izbacivačima. nekih 3 - 3,5 cm po kotaču. dizat ga neču više trenutno. sprida sam ga digao za 5cm zada ima pojačane federe

gume sam nove kupio, 300€ komad

auto se lipo vozi kad se navikneš. moš i lipo divljat i vozat se po svakom terenu
jedino einšlag je malen, na to triba naviknut, a kod mene na moru uske ulice i liti gužva. p a onda najviše vozim motor il skuter. il malo auto

moš i spavat u njemu

lipo je i razbijat druga auta.

jednom sam rampu n amjerno srušio

il gurat neke stvari i,čupat, šlajfati. cura mi neda da ga prodam

pijan ga nemožeš vozit, pre komplicirano.

pozdrav iz Biograda na moru. >>> pogledajte moj drugi auto http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=14964 :icon_smile::cool::D:icon_twisted:
 
Legend
hhhehe lijepo si ti to nama slozio sve :)
svaka cast na autu, vidim da bas znas sta posjedujes i da ti koristi
cestitam :cool:
 
Član
Super a i sad kad je padanje možeš zaradit grtajuči snijeg :D:D , šalim se ali to prolazi svugdje nema za njega zastoja koliko god da troši :icon_smile:
 
Član
imas u tuzli djelova za njeg, ali ne na bazi nego kod salaha na otpadu, on ima na husinu otpad americkih vozila, imo sam negdje i njegov broj, pa cim nadjem postavicu ti
 
Član
hehehe,stroj je...a stvarno mala potrosnja,ja sam mislio da to digne 20 litara minimalno...u mene 100KS trosi 11-12,al gradske,ne izlazim na otvorenu...extra stroj,neobican je skroz...ides li na off-road sa njim il je to cisto zbog uzivanja?skupe gume,al vrijedi...kamion:123:
 
Legend
super auto , nema sta za reci , po prici se vidi da si zaljubljen u njega :D neka ga,amer ti je predobar
 
Član
kgb je napisao(la):
Evo jedan istinski američki auto.

u mene malo više od godinu dana. koristim ga svatkodnevno za posao i za svoj gušt.

mašina 6,2 diesel 150 ks, volim to auto jer je silno i jer ga nema nitko. i rađe njega vozim za posao nego neki kombi koji isto troši. a vikendon pođem na izlet po terenu i blatu, kamenjaru, planinama.






evo i link di ima još slika. http://www.cardomain.com/ride/3214873

ako tko zna da ima u bosni dijelove za njega nek mi javi. ćuo sam da u tuzli ima baza američka pa možda tamo ima.

pozdrav iz hrvatske :123:

Ima na jednom otpadu u blizini Tz 3-4 ovakva parkirana. Mislim da ih je vlasnik otkupio od amera kada je baza zatvorena. Koliko sam vidio u prolazu, mislim da se radi u Suburbanima..jako su slični ovom tvom.
 
Početnik
jest dobar, a jos ga bolje ti opisa..mos razbijat auta,mos spavat u njemu.. :lol:
extra vozilica, samo ga spusti i zatamni :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top