Cehinja uzvraca udarac; radi kao traktor, gubi i vodu... 2u1

Cehinja uzvraca udarac; radi kao traktor, gubi i vodu... 2u1

Član
situacija je izgleda krajnje ozbiljna, a taman prije nego ce zaribat sekunda falila da odem do madzida da se naruce farovi :lol: :icon_eek:
 
Limpi je napisao(la):
situacija je izgleda krajnje ozbiljna, a taman prije nego ce zaribat sekunda falila da odem do madzida da se naruce farovi :lol: :icon_eek:

ozbiljno... jel se zna sta je u pitanju... sta je otislo :icon_question:
 
Član
kada ti otvore motor naice na puknut usisni ili izduvni ventil,:D falit ce ga kao za pola nokta,ovo ti pricam jer sam imao rovera a hondin motor bio pa isto tako radio dihtung glave i sastavljeno sve nakon 2 dana isti zvuk ko kod tebe,ponovo otvorio i ventil pukao sasvim malo :D vjerovatno i kod tebe ostalo neki cestica u glavi motora pa zajebalo sve zajedno....
 
Član
ma jos necu nista da govorim, da ne "ureknem"... vozio do travnika 2x, po gradu, do sa i tamo po gradu, do vikendice pa opet ovamo nazad... nije nista vode potrosio, ako ostano ovako do ponedeljka i ne bude trosio, ostalo jos samo malo ventile i to ustimat... samo da ne krene vodu opet trosit... :icon_rolleyes:
 
Član
ovako, jos uvijek se nadam da je do ovoga te da se nece pogorsat... stavljen novi dihtung, filter, ulje, vozio nekih 600km, nista vode nije potrosilo, nema emulzije vise na cepu, samo ulje... ovaj majstor sto mi je radio(privatno, a inace je glavni u drugom skodinom servisu), kaze vozi do ponedeljka, samo gledaj nivo vode, ako ne potrosi vodu, pregledat ce se jos jednom, malo ventile ustimat i super se proslo... ako krene cuclat vodu, e sranje onda....

ma drolja, jos je izvedem, pocastim(ceh 100km na hifi), pazim, milkim, a ona nezahvalna :icon_mad:
 
Član
g12, gdje cu vodu da bezveze nov hladnjak ili v. pumpu ubijem kamencem...

danas opet se vozikalo, po gradu i do fisa, nivo vode i dalje isti, nista nije potrosilo... nadam se da je dobro sada, mater mu, valjda bi pokazalo dosad da nesto ne valja... :icon_rolleyes: u pon zovem majstora da prenesem izvjestaj, dog. se kada moze da se pregleda i jos vidi, pregleda i malo ustima ventile... valjda ce to biti konacno sa ovim problemom...
 
Član
a onda nova instrumentalka aBd,nova je vec rastavljena,sve snimljeno sta-kako :D,sa nje idu cajgeri i znas sta vec treba da nabavimo...vidimo se u ponedeljak,toliko za sada,neka "ovi"malo nagadzaju o cemu se radi :icon_twisted::D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
nema se tu sta nagadjat, ja znam, al eto, sutit cu

necu otkrivat ni boje ni bilo sta drugo

ej ba, citam vas ko bukvar, obojicu:cool::cool:

limpi nadam se da si sada rijesio problem, da vise nece biti belaja, izgleda da smo ja i ti pehovi tezi,,, il se ne kupamo redovno jbg
eto i kod mene izgleda opet trosi, nakon sto predjem 500-600km fali vode jebes ga, morat cu ja kvalitetnog majstora naci
il mijenjat motor:lol:
 
Član
joj suti, zar tebi opet :icon_sad: kad krene krene...

a i ja ovo vozao svuda, ne smijem ni reci sta sam mu na autobanu radio, ccc ko da je 168 konja :D danas barem do smetova, samo prva druga do kraja, testiram... :icon_rolleyes: al ako se zavrsi na ovome, svaka cast ovom majstoru ameru....
 
Član
Limpi je napisao(la):
joj suti, zar tebi opet :icon_sad: kad krene krene...

a i ja ovo vozao svuda, ne smijem ni reci sta sam mu na autobanu radio, ccc ko da je 168 konja :D danas barem do smetova, samo prva druga do kraja, testiram... :icon_rolleyes: al ako se zavrsi na ovome, svaka cast ovom majstoru ameru....

ako Bog da bit ce dobro, i ja sipam G12 cim uhvatim vremena, pa da vidim kako ce se ponasat, ako ne bude dobro moram ici na reklamaciju, fkt to vise necu trpit ni sekunde
 
Član
Sta reci,jesi mi jaran il nisi :D:lol::lol::lol::lol:



dsc00516fd.jpg






Za uspomenu i dugo sjecanje...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top