calibra

calibra

Član
hvala

Dzeniii je napisao(la):
e care ja sam gledao kad se farbala ova calibra,,cojk je radio ko seb.....svaka cast

Džemo kralj, on mi je pomago i oko motora sve, sta god ja nisam mogo, (znao) on je uradio
 
Svidja mi se calibra zato sto nije pretrpana suvisnim detaljima, a vidjam ja nju svaki radni dan na ulazu u Tuzlu, blizu Ford servisa i beko-omege , preko puta benzinske.?.?
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
prelijepa kalibra sandro,burazerova je mozda jaca al tvoja je dosta ljepsa...
vaka je ;)

hvala druže, a nije mu nesto puno ni jača, skino je kardan, pa sad nema bas dobar prenos (inače njegova je 4x4)
 
Član
Sandro je napisao(la):
hvala

Dzeniii je napisao(la):
e care ja sam gledao kad se farbala ova calibra,,cojk je radio ko seb.....svaka cast

Džemo kralj, on mi je pomago i oko motora sve, sta god ja nisam mogo, (znao) on je uradio


on mi je komsija svaki dan sam provodio bar sat vremena gledajuci kako je radi,,dugo je vremena radio,,,cini mi se da ona ima i klimu,jel tako?
 
Član
ovaj spojler kako god ofarbas pucat ce,sto posto,mislim da je suvisan,,prelijepa je calibra i bez spojlera,mocna pravo bgmi,jednostavna a lijepa,,svaka cast;)
 
Član
evo da ponovimo sta se izbisalo posljednja 2 mjeseca, zatamnjena su stakla, sam sam sebi radio, ima grešaka al mi ne smeta

sllika0052_ab433.jpg

sllika0053_3330a.jpg


i najnovije sta se dogadja, stigle su prednje opruge,

sllika0139_80409.jpg

sllika0138_0268f.jpg


i nakon dugotrajnog montiranja, izgubljenih živaca zbog šarafa koje niko nikad nije odvrto sad to izgleda ovako

sllika0146_98a48.jpg

sllika0143_7ca41.jpg

sllika0144_c3dc2.jpg


znači ne može niže mali prst se nemože zavuć između gume i ruba, sutra bi trebali riješiti i zadnje opruge da auto ide komplet dole
 
Član
odlicno ti je ovo duze ispalo,,nisu ni folije tako lose kao sto pricas,samo sto ti trazis dlaku u jajetu ;):icon_smile:


p.s. sad ces i ti pocet izbijat one ivicnjake pred ulazom u avliju:D
 
Top