calibra

calibra

Član
Sta joj bi druze da se nije inficirala od moje pa da je zato :lol:.
NEko vece je super isla a vid sad.Ako sat zapne od djelova zovi da probam nac sta kod ovih svojih jeftinije.
 
Član
sreto je napisao(la):
Sta joj bi druze da se nije inficirala od moje pa da je zato :lol:.
NEko vece je super isla a vid sad.Ako sat zapne od djelova zovi da probam nac sta kod ovih svojih jeftinije.

ma jebiga dogadja se, ide cali opet al pročišćenih pluća, još bolje,
a ako za sta zapne zovem te, pozz
 
Član
i polako je počelo sklapanje



novi leteći lezajevi, postavljena radilica



novi klipovi (klipovi nisu novi nego su iz motora koji mnogo manje preso nego moj), uzete su nove karike, sad će motor imati priblizno fabričkoj kompresiji



evo razlike novih i starih klipova, kazu da će mi auto sad ići bolje jer su veći, većeg volumena,



i konačno motor sklopljen i spreman za ubacivanje, takodje je sve očišćeno, karter je ko suza, nema truna u njemu, novi diftunzi...



evo cali nestrpljivo čeka svoj motor nazad



takodje je postavljen i novi nosač motora jer je stari ishaban, tako da je to bilo usputno a nezaobilazno



i konačno ubačen motor, auto upaljeno



sad mi još samo predstoji da se navozam i da je ne tjeram prvih 1000 kilometara,
 
Član
caly je extra dobra..i samo polako :cool::cool:

a to da je ne tjeras prvih 1000km...nesto mi tu smrdi odma ces ti nju po gasu :lol::lol::lol::lol:

nek je sa srecom druze:D
 
Član
Got2b je napisao(la):
caly je extra dobra..i samo polako :cool::cool:

a to da je ne tjeras prvih 1000km...nesto mi tu smrdi odma ces ti nju po gasu :lol::lol::lol::lol:

nek je sa srecom druze:D

hvala druže, ;)
ma trudim se da je vozim sto opuštenije, neću preko 3000 obrtaja dok se malo ne razradi motor
 
Član
evo malo se nesto danas radilo, donio mi je Sreto zenderov spojler, orginal za calibru, pa smo ga danas malo prepravljali jer je neko htio da uvali stop svjetlo i ostavio rupu
evo malo slikica





 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
kako je samo fina,taj spojler ce joj se fino uklopiti,sve vise je previse:cool:

ma nemislim je ništa više džidžat, trebali bi uskoro spustanje odradit, to jos sa Sretom dogovaram, ima neke oprugice za mene,
pa da je prizemljimo
 
Top