calibra

calibra

Član
evo da i ja predstavim svoju Calibru

motor 2.0i 8V

evo slike

tek ofarbana sa 14kama



namontirane 17ke












malo muzikice



i jedna sa bratom



sljedeće mi je uplanu da je spustim i zatamnim
 
Legend
e vala nek si i ti postavio u garazu svoju zvijer:cool:
samo da kazem da auto nosi ko poplava:icon_biggrin:
 
Član
:D
dvije iste:cool:
fina cali oravo,spustanje obavezno:cool:
mozda i neki spojlercic na zadnju haubu,lip il neki skroz nizak;)
kako god,auto je extra:cool:
 
BHT Ovisnik
to maca,samo spusti i zatamni
zezam se dobra je calibra,ona nemoze bit ruzna:cool:
 
Član
Niceeeeeeeeee!!! i Burazova i tvoja su super daj sliku motora jeli obicna 2.0 ili je seh ili je gsi!!!
 
Član
Opasno prijatelju pozzz brata ventilca! Oces ikakve promjene daljne raditi kada zavrsis spustanje i zatamnjivanje!??? Oces ista s motorom raditi na slici se cini ok!
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Opasno prijatelju pozzz brata ventilca! Oces ikakve promjene daljne raditi kada zavrsis spustanje i zatamnjivanje!??? Oces ista s motorom raditi na slici se cini ok!

pa trebo bi sljedeće sedmice radit komplet izduv, znači cijev od motora do zadnjeg lonca, nazad visoko protočni lonac, staviću sportski filter, njega već imam al čekam da uradim izduv, i imam neku elektroniku sto ide na usis, kazu daje 30 konja
 
Član
Sandro je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
Opasno prijatelju pozzz brata ventilca! Oces ikakve promjene daljne raditi kada zavrsis spustanje i zatamnjivanje!??? Oces ista s motorom raditi na slici se cini ok!

pa trebo bi sljedeće sedmice radit komplet izduv, znači cijev od motora do zadnjeg lonca, nazad visoko protočni lonac, staviću sportski filter, njega već imam al čekam da uradim izduv, i imam neku elektroniku sto ide na usis, kazu daje 30 konja

cega 30????????????????? a sto se tice izduva neces nista promijeniti ni dobiti osim para u novcaniku, uradi srednji lonac i zadnji i to je to.
 
Top