Bugatti Veyron vs Nissan GT-R

Bugatti Veyron vs Nissan GT-R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma sto ga ne uporedise s ovim bas bi me zanimao ishod
SSC Ultimate Aero
http://www.youtube.com/watch?v=yMGDm352pJ8
 
Vrh ponude Evrope tj. Njemacke vs. vrh ponude Azije tj. Japana

Ko je kriv Japancima sto ne naprave nesto sto bi moglo da bude konkurent veyronu :icon_biggrin:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Vrh ponude Evrope tj. Njemacke vs. vrh ponude Azije tj. Japana

Ko je kriv Japancima sto ne naprave nesto sto bi moglo da bude konkurent veyronu :icon_biggrin:

Radije kupiti 10 GT-R ova nego jedan Bugatti.... sad ce opet prica o VW-u...ccc... :spam:
 
Vernes_AMG je napisao(la):
Vrh ponude Evrope tj. Njemacke vs. vrh ponude Azije tj. Japana

Ko je kriv Japancima sto ne naprave nesto sto bi moglo da bude konkurent veyronu :icon_biggrin:

Ajd da vidimo ko je brzi na stazi. :icon_twisted:

I jos nesto,uvijek to napominjem potrosi na GTR-a ostatak (850 000 konvertibilnih maraka) love i vidjet ces onda vraga.
 
Član
renault_fan je napisao(la):
velika glupost,poredit tri puta jace auto sa nissan GT-R om i da pri tom ga nissan uzima na startu,trebali su podati malo krivina zesci pa da se vidi ko je KRALJ na cesti-------- japan rulez!!!

potpis pravac je uvijek bio za auta sa velikom konjazom i ne privlaci me al da ih vidimo u "Nringu" smijali bi se


erol_brcak je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Vrh ponude Evrope tj. Njemacke vs. vrh ponude Azije tj. Japana

Ko je kriv Japancima sto ne naprave nesto sto bi moglo da bude konkurent veyronu :icon_biggrin:

Ajd da vidimo ko je brzi na stazi. :icon_twisted:

I jos nesto,uvijek to napominjem potrosi na GTR-a ostatak (850 000 konvertibilnih maraka) love i vidjet ces onda vraga.




ja mislim da sam negdje cuo da se veyron ne moze tunirat vise ili moze jos samo malo tj ovaj nakav novi sad sto izlazi al nebitno a zamislite 850 000 u GTr ulozit ubio bi svako auto na startu, u ringu pa i pravcu
 
ZAMISLITE , daj da vidimo uzivo , nema zamislite , za nesto sto ne postoji ne mozes govoriti kakvo bi bilo. Kakve koristi od tuniranog GT-R-a , kad cim najmanji dio zamjenis on vise nije fabricki i odmah ispada iz igre , ne govorimo ovdje o home-made modelima nego o fabrickim ;)
 
Legend
glupa usporedba drama
mislim u ovakvim uslovima
logicno je da ce auto sa 1000ks uzet ono sa 500, da su se trkali na 402, mozda bi ga skyline uzeo, jer kako se vidi na clipu vodi ga na startu..

ista stvar je sa veyron vs mclaren, auto iz 90 god pa ga vodi sve do nekih 1km, kad bugatti dostigne vec 350 na sat :D

jest veyron prestiz iz vw koncerna, ali mislim da bih prije uzeo skylinea nego veyrona..
 
Član
Onaj klip iz Top Geara je glupost, Veyron dobro startan ide 2.5 do 100 km/h i s tim McLaren nema nikakve sanse i nijedan drugi serijski auto. Oni su ono namjerno onako namjestili da bude uzbudljivo, Veyron bi ga u startu pojeo samo tako i kasnije bi bilo dosadno gledati sta bi mu pocinio. Mislim da je ista stvar uradjena i ovdje sa Nissanom, no Veyron je toliko brzi da drugi nemaju nikakve sanse. Usporedba je uradjena vjerujem zbog mnogih zaludjenih fanatika na netu koji pisu gluposti da je GT-R brzi od Veyrona. Veyron ce ga na cesti devastirati samo tako, u medjusobnoj trci 1 na 1.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Onaj klip iz Top Geara je glupost, Veyron dobro startan ide 2.5 do 100 km/h i s tim McLaren nema nikakve sanse i nijedan drugi serijski auto. Oni su ono namjerno onako namjestili da bude uzbudljivo, Veyron bi ga u startu pojeo samo tako i kasnije bi bilo dosadno gledati sta bi mu pocinio. Mislim da je ista stvar uradjena i ovdje sa Nissanom, no Veyron je toliko brzi da drugi nemaju nikakve sanse. Usporedba je uradjena vjerujem zbog mnogih zaludjenih fanatika na netu koji pisu gluposti da je GT-R brzi od Veyrona. Veyron ce ga na cesti devastirati samo tako, u medjusobnoj trci 1 na 1.

Potpis, inace Top Gear i mnogi drugi to rade na isti fazon moraju malo dodati uzbudjenja da je zanimljivije gledati.
Svi njihovi challenge-i su dosta slicni, zezancija, medjusobno podrugivanje i dodavanje napetosti uvijek isto. Tako i testovi .
 
VR6Boki je napisao(la):
Onaj klip iz Top Geara je glupost, Veyron dobro startan ide 2.5 do 100 km/h i s tim McLaren nema nikakve sanse i nijedan drugi serijski auto. Oni su ono namjerno onako namjestili da bude uzbudljivo, Veyron bi ga u startu pojeo samo tako i kasnije bi bilo dosadno gledati sta bi mu pocinio. Mislim da je ista stvar uradjena i ovdje sa Nissanom, no Veyron je toliko brzi da drugi nemaju nikakve sanse. Usporedba je uradjena vjerujem zbog mnogih zaludjenih fanatika na netu koji pisu gluposti da je GT-R brzi od Veyrona. Veyron ce ga na cesti devastirati samo tako, u medjusobnoj trci 1 na 1.

A staza ?
 
Član
Mrva je napisao(la):
RCat je napisao(la):
hajd ja cu GT-Ra i Smarta usporedit, bas me zanima koji je brzi ^^

heh.. kako je mene iznenadio Smart BRABUS to je cirkus. Na izgled kao i svaki obicni Smart, malo sire gume imao nista specijalno.... Sreca moja sto tada nisam bio sa Borom, inace bi se izofirao da valja :D

Tad sam sjedio za volanom tada strasnog Golfa mk4 od kolege sa foruma bucky_mb@yahoo ;)

ja sam isla na normalnog smarta. znam da ima malih zujalica, mene je u njemackoj opro vw lupo sa bi turbom. mozes misliti kakav je to osjecaj.
 
erol_brcak je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Onaj klip iz Top Geara je glupost, Veyron dobro startan ide 2.5 do 100 km/h i s tim McLaren nema nikakve sanse i nijedan drugi serijski auto. Oni su ono namjerno onako namjestili da bude uzbudljivo, Veyron bi ga u startu pojeo samo tako i kasnije bi bilo dosadno gledati sta bi mu pocinio. Mislim da je ista stvar uradjena i ovdje sa Nissanom, no Veyron je toliko brzi da drugi nemaju nikakve sanse. Usporedba je uradjena vjerujem zbog mnogih zaludjenih fanatika na netu koji pisu gluposti da je GT-R brzi od Veyrona. Veyron ce ga na cesti devastirati samo tako, u medjusobnoj trci 1 na 1.

A staza ?

od Merkura do Plutona GT-R Veyronu ne moze nista , koliko god da je GT-R dobar u zavojima Veyron ce stvoriti toliku prednost na pravcu da je ovaj nece moci nadoknaditi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top