Bugatti Veyron vs Nissan GT-R

Bugatti Veyron vs Nissan GT-R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/CX-k0Lpahog&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/CX-k0Lpahog&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Član
smjesno porediit al' fkt:lol::lol::lol:

isto avion i stojadin :icon_smile::icon_smile:

a oba super auta:D
 
VR6Boki je napisao(la):
Ova me usporedba oduvjek interesovala :D

Ocekivan rezultat ;)

:D:D


Nazalost nemam zvuka pa nemam pojma o cem se prica,ali koliko vidim mjerila se akceleracija,mislim nidje veze,nije mi trebo EVO strucnjak da skontam da je veyron sa duplo vise konja brzi (na pravcu).:icon_twisted:

Nepravedno poredjenje skroz,ni po konjazi slicni,ni cjenovno,ni "svrhovno".;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Ova me usporedba oduvjek interesovala :D

Ocekivan rezultat ;)

:D:D


Nazalost nemam zvuka pa nemam pojma o cem se prica,ali koliko vidim mjerila se akceleracija,mislim nidje veze,nije mi trebo EVO strucnjak da skontam da je veyron sa duplo vise konja brzi (na pravcu).:icon_twisted:

Nepravedno poredjenje skroz,ni po konjazi slicni,ni cjenovno,ni "svrhovno".;)


Potpis

Bugatti je i skuplji i brzi, a i skuplji za odrzavati...
pa ipak sam vise za GT-R a....
 
velika glupost,poredit tri puta jace auto sa nissan GT-R om i da pri tom ga nissan uzima na startu,trebali su podati malo krivina zesci pa da se vidi ko je KRALJ na cesti-------- japan rulez!!!
 
Član
eto sad nisu trebali porediti ova dva auta?

milion poredbi ima, naravno da nisu sva jednaka auta al sad kao svi govore "gdje ce to porediti" ?!?

smjesno ;)
 
Član
RCat je napisao(la):
hajd ja cu GT-Ra i Smarta usporedit, bas me zanima koji je brzi ^^

heh.. kako je mene iznenadio Smart BRABUS to je cirkus. Na izgled kao i svaki obicni Smart, malo sire gume imao nista specijalno.... Sreca moja sto tada nisam bio sa Borom, inace bi se izofirao da valja :D

Tad sam sjedio za volanom tada strasnog Golfa mk4 od kolege sa foruma bucky_mb@yahoo ;)
 
Član
pa ljepo meni ide ovaj GT-R ipak je Buggati jači dosta i skuplji mnogo više, ali nije toliko strašno, ne bježi baš toliko, jeste brži ali nije baš pretjerano :lol:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top