Brza dostava - 24 VIP...dalje od njih..

Brza dostava - 24 VIP...dalje od njih..

Član
Isto iskustvo imao sa VIP 24, i sa Intereuropom, od tada iskljucivo radim samo sa CityEx-om, ljudi su stvarno korektni i posteni, novac stigne u roku nekih 4-5 dana max... Eh sad im je jedini problem, sto za povrat novca uzimaju 5km, tako mi rece vozac zadnji put kad mi je donio novac, veli u firmi mu kazu da od sad naplacuje 5km, ako on vraca novac, to im je jedina mana, jer svakako prolaze kroz taj grad ajmo reci svakodnevno, i dostava novca im nebi trebala predstavljat problem, to ce mozda biti korak, zbog kojeg ce raja sa CityEx-a preci na EuroExpres.
 
Član
technoGeek je napisao(la):
zuka_ je napisao(la):
Imal ko iskustva sa BH Posta kako oni rade?

Pouzdano, no skuplje, zavisi od toga gdje saljes, i koliko je tesko, te malo komplikovano kad prvi put ispunjavas podatke ;)
On su cini mi se najjeftiniji u mjestima Bosne da tako kazem,pod time mislim na mjesta osim Hercegovine i RS-a.
A jesul ove cijene tacne sa ove njihove stranice posta.ba u ovom kalkulatoru?
Kakav je kod njih proces vracanja novca ?
 
Član
nemogu da vjerujem da su tako ne odgovorni u 24 VIP ja sam 10 feb poslao paket za cpljinu i pare dobio u sredu kada su mi i rekli samo sto oni uzimaju 5km a i to nije strasno a i prvi put sam poslovao sa njima
pa nemogu reci vaki su ili naki su uglavnom ja sam kes dobijo
 
BHT Ovisnik
uvijek radio prije s 24vip,novac donesu,nekad ih bas treba cekati,zadnjih 20 transakcija sam radio sa cityex-om,najbrzi i najlakse poslovat sa njima,paket gdje god saljem u roku 24h je tamo,a u naredna 24h je novac u mene,prje 2 tjedna sam slao,tad nisu uzimali tih 5km za novac sto su mi donjeli,nisam znao da to rade,euroexpress sam samo par puta koristio kada sam primao,uzimali su mi oko 15km dostave,jednom su mi uzeli 18km za player,malo su oni radnici blentavi,cekam par minuta dok on ispuni tamo sve,cityex najbrzi i najlaksi meni za poslovat,al ako je nesto tesko kao felge 24vip je tu zakon,35km samo uzmu,dok drugi traze 70km i vise
 
Član
nedavno sam slao paket od pola kg putem poste pouzecem,postarina 9km, sutra dan stiglo kod kupca,a ja sljedeci dan dobio novac,znaci ispod 48 sati sve gotovo. Sve pohvale.
 
Član
dumpors je napisao(la):
nedavno sam slao paket od pola kg putem poste pouzecem,postarina 9km, sutra dan stiglo kod kupca,a ja sljedeci dan dobio novac,znaci ispod 48 sati sve gotovo. Sve pohvale.
jaki smo ti mi postari,samo ljudi nas ne cjene :D
 
Top