Brza dostava - 24 VIP...dalje od njih..

Brza dostava - 24 VIP...dalje od njih..

Početnik
Vjerovatno vas je vecina radila sa firmom 24 VIP, brzom postom, pa da i vas pitam...
Poslao sam paket u Tuzlu u petak prosli, 30. jula, momak je tamo preuzeo paket, platio postarinu i dao im pare, 140 KM koje su oni trebali meni vratiti.. zovem ih, kazu u ponedjeljak pare stizu, vikend neradni..u ponedjeljak ih nema, zovem, kazu u utorak da se nadam, opet nema, zovem, bice u petak (jucer), opet nema, zovem, kaze 100% dobijas pare sutra ujutro (danas), evo spremna je koverta za vas. I danas nema para, zvao ih, niko se ne javlja.
Sta raditi, jel oni inace levate narod tako?
 
Član
RE: Brza dostava - 24 VIP, belaj ili?

Cuj iz Tuzle hahah, pa mogao sam ti ja na biciklu otic po to i donjeti vec :D

Mozes i Fedex zvat, dobro rade. Meni je jedan paketic iz Los Angelesa nedavno poslan, 5-i dan ga lik donio na vrata :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Brza dostava - 24 VIP, belaj ili?

ma uzeli su oni pare odmah, ja njihove kombije vidjam svaki dan kod nas u kaknju...al kazu ljudi da je to procedura, ne mogu oni tek tako meni pare predat...:icon_confused:

ja znam da cu svoje pare dobit :icon_mad: a njih cu izlevatit poslije :icon_twisted:
 
Član
RE: Brza dostava - 24 VIP, belaj ili?

Dobit ces pare al moraz zivkati 10 puta.. I ja sam isto nedavno tako zapetljao sa njima, cekao pare 10 dana i zvao xx puta dok nisu donijeli.. Slicno je i sa interevropom..

Moje najbolje iskustvo do sada je sa obicnom BH postom a isprobao sam skoro sve saljuci xenone.. Odneses na salter popunis papiric navedes da je sa otkupninom itd i za plafon 3 radna dana od slanja postar donese pare na adresu ;)
 
Član
RE: Brza dostava - 24 VIP, belaj ili?

DHL ti je najbolji od svih ostalih posta;) najsigurniji,najbrzi i nikad nece prevarit :cool: :cool: .
 
Član
RE: Brza dostava - 24 VIP, belaj ili?

I ja cekam pare isto sto sam nedavno poslao ness,zvao ih i rekli mi kaze mora proci 7 dana od dana kad je isporuceno primaocu,sto znaci trebali bi mi donijeti sad u utorak,al vidim po savjetima i ja cu morat stalno zivkati ;)
 
Početnik
RE: Brza dostava - 24 VIP, belaj ili?

sljedeci put kad nazovem, imam spisak sta cu im sve opsovat, ne moram ni dobit pare....a onda cu ja da se zaj*avam sa njima... :icon_twisted:
 
Član
RE: Brza dostava - 24 VIP, belaj ili?

cityexpres, samo mogu preporuciti, sto se tice slanja slao svugdje roba nikad nije taknuta i dolazila roba meni, sto se tice novca nema supljaka danas sutra, stigne novac na vrijeme...
 
Legend
RE: Brza dostava - 24 VIP, belaj ili?

ja sam imao isti problem sa 24vip. 15dana (tacno) cekao naplatu..

sranje :icon_mad:
 
Član
RE: Brza dostava - 24 VIP, belaj ili?

Pa ljudi te firme su za slanje robe, a banke sluze sa slanje para... :D
Cuo sam i ja da se na pare ceka i po 20 dana, zato sam sve sto sam radio preko tih dostava placao i naplacivao preko banke, prvo placanje pa onda slanje i nikad problema, pare legnu u roku od 2h...;)
 
Član
RE: Brza dostava - 24 VIP, belaj ili?

Sina je napisao(la):
Pa ljudi te firme su za slanje robe, a banke sluze sa slanje para... :D
Cuo sam i ja da se na pare ceka i po 20 dana, zato sam sve sto sam radio preko tih dostava placao i naplacivao preko banke, prvo placanje pa onda slanje i nikad problema, pare legnu u roku od 2h...;)

jeste, al rijetko ko ce ti danas u ovakvom vremenu vjerovati po unaprijed uplatit novac na banku, pogotovo ako je neki veci iznos u pitanju...
 
Početnik
RE: Brza dostava - 24 VIP, belaj ili?

black_devil je napisao(la):
ja nikad problema imao sa njima.. izgleda da je sve do vozaca..

kakve veze vozac ima, bog te vidio, njih sam zvao, ne vozaca, i oni kazu da su pare kod njih, al da ih ja ne mogu odmah dobiti :icon_question:

sutra ih zovem 48 puta, javi se cesto jedna fina mala, umiljatog njeznog glasa, e njoj cu prvoj da ebem mater :icon_mad:
 
Top