Brza dostava - 24 VIP...dalje od njih..

Brza dostava - 24 VIP...dalje od njih..

Član
RE: Brza dostava - 24 VIP, belaj ili?

edo_16v je napisao(la):
Dobit ces pare al moraz zivkati 10 puta.. I ja sam isto nedavno tako zapetljao sa njima, cekao pare 10 dana i zvao xx puta dok nisu donijeli.. Slicno je i sa interevropom..

Moje najbolje iskustvo do sada je sa obicnom BH postom a isprobao sam skoro sve saljuci xenone.. Odneses na salter popunis papiric navedes da je sa otkupninom itd i za plafon 3 radna dana od slanja postar donese pare na adresu ;)

Samo da potvrdim ovo za BH Postu. Gospodski i bez problema :cool:
 
BHT Ovisnik
nije do vozaca,ja sam cekao novac u njih 15-20 dana,al znam da ce doci pa se nisam brinuo,postupak je taj da sav novac ide u Sarajevo pa onda salju u ostale poslovnice na isplatu,procedura,koristim CityEx ,najbrze isplacuju novac,a za vecu tezinu koristim ipak 24vip:cool:
 
Početnik
CoL3 je napisao(la):
nije do vozaca,ja sam cekao novac u njih 15-20 dana,al znam da ce doci pa se nisam brinuo,postupak je taj da sav novac ide u Sarajevo pa onda salju u ostale poslovnice na isplatu,procedura,koristim CityEx ,najbrze isplacuju novac,a za vecu tezinu koristim ipak 24vip:cool:

al cekaj, ba, njima je postarina placena, to je njihov dio, pri povratku su meni trebali ponijeti novac...sta da je bila zamjena, ja njemu woofer, on meni player, a ne novac, sta bi onda, cuvali bi player kod sebe 10 dana, pa onda meni dali? ne kontam..
 
BHT Ovisnik
ne,ja sam prvo bio poludio,pa onda ajde reko dobro
oni paket odnesu odmah,al ti taj novac ne vracaju pri povratku,sav novac sto dobijaju od robe salju za sarajevo u centralu,znaci gdje god sta slano novac za isplatu prvo ide u Sarajevo i onda oni dalje salju novac posiljatelju
 
Početnik
CoL3 je napisao(la):
ne,ja sam prvo bio poludio,pa onda ajde reko dobro
oni paket odnesu odmah,al ti taj novac ne vracaju pri povratku,sav novac sto dobijaju od robe salju za sarajevo u centralu,znaci gdje god sta slano novac za isplatu prvo ide u Sarajevo i onda oni dalje salju novac posiljatelju

dobro, ako je i tako, kad sam zvao rece mi zena da je novac tu, u koverti, i da ga sutra salje meni (jucer)...para nema, oni se ne javljaju..
 
Vjerovatno idu na kolicinu, jer racunaj ti iz Sarajeva posaljes paket u Tuzlu, platis njima nekih 15-tak maraka, ne mozes racunat' da ce on za tih 15 KM doci do tebe uzet' paket, odvuci ga u Tuzlu, pokupit' lovu i odmah je tebi donijeti, i gdje je tu njegova zarada, te kompanije rade na kolicinu, ceka da mu se nakupi tura da moze zaraditi, svi znamo kakve su cijene prevoza kad hoces upravo to da ide direkt jedan od drugog..
 
BHT Ovisnik
@almin_gr

da se njima ne isplati ne bi tako radili,to su kao neki novi sistem uveli,kako npr. cityex kada saljem,posaljem negdje u Republiku srpsku u neko selo gdje svako selo ima svoj postanski ured,ko zna gdje, player od 40km, i u roku od 24 sata je player u njega,a u roku 24 sata od primanja paketa novac je u mene,samo je bitan taj sistem po kojem rade

tako da oni sigurno ne cekaju da se nakupi tura,navecer voze po gradovima, jer pakete dijele po vecim centrima i dalje po danu vozaci razvozaju u okolice gradova

dhl je skup kao i fedex,cityex do 10kg,ostalo sve 24vip je zakon :)
 
Početnik
almir_gr je napisao(la):
Vjerovatno idu na kolicinu, jer racunaj ti iz Sarajeva posaljes paket u Tuzlu, platis njima nekih 15-tak maraka, ne mozes racunat' da ce on za tih 15 KM doci do tebe uzet' paket, odvuci ga u Tuzlu, pokupit' lovu i odmah je tebi donijeti, i gdje je tu njegova zarada, te kompanije rade na kolicinu, ceka da mu se nakupi tura da moze zaraditi, svi znamo kakve su cijene prevoza kad hoces upravo to da ide direkt jedan od drugog..

ja kad sam predao paket, jedva ga ugurao u kombi, pun ko sibica, znaci nije samo moj paket odnio... i nisam ocekivao novac u roku 24 sata, nego za 4-5 dana...al para nema ni danas, zvao sam ih, kazu da su bili na godisnjem, hah, vidjecu sta ce izgovor biti sutra, mozda im je umrla tetka, otelila se krava, pukla guma na kobiju...ko ce ga znat..
 
Član
oggy dzaba zoves sutra..ne rade vikendom...drugo, ja sam odradio preko 7 transakcija sa 24VIP...kasne sa parama i do 8 dana..sve u svemu, do sada nisam nikad cekao duze od 8 dana...ali sto se tice isporuke, tu su odlicni...poslednji put su pokupili felge od mene oko 17h casova a ujutro vec oko 10 casova su zavrsile u Ljubuskom...
a ta slatka mala je, inace, iz centrale iz doboja...:icon_smile:
ako hoces da cekas pare malo duze radi sa njima...
a imam drugara koji radi u euroexpress-u i rekao mi je da je povrat novca za 48 sat od isporuke;)
doduse..razlika je i u cijenama....mislim da cu i ja da oprobam srecu sa euroexpress-om...
raspisao se puki :lol::lol::lol:
 
Top