brcko...

brcko...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
koki+ je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ma sranje,eno sad se poklapa sa Osijekom,pola raje ode u Osijek ***** ga :icon_mad:

Oj gluposti u pm.Provjerio sam i u subutu kod nas nije nikakav dan zalosti,znaci nismo mi,kao grad nista krivi.

ma docie pojedinci ako nista bar cemo piti :cool:

Postavit cu kasnije kad bude vrijeme za to poziv za dolazak u subotu navece na pijanku i budalasanje.Pa ko voli (svi vole pit) nek izvoli :cool:
 
daj boze da ostane bar jedan zvucnik ionako nece bit konkurencije pehar mi se smijesi:lol::lol::lol::lol::lol:
ev sad doso iz grada jos mi usi zvone, malo sam digo policiju na noge odma zovu starog :lol::lol::lol::lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
daj boze da ostane bar jedan zvucnik ionako nece bit konkurencije pehar mi se smijesi:lol::lol::lol::lol::lol:
ev sad doso iz grada jos mi usi zvone, malo sam digo policiju na noge odma zovu starog :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol: de kako plati jos koju kaznu , valja pred Brčko dotezati svaki šafar na autu
 
popucale mi platike u gepeku sto drze dasku :lol::lol::lol: aj ba ima sarafcigera neg najavicemo se drugu Erolu da nadje kakvo fino mjesto i napravit pijanku do zore i onda na SR da se razbudimo:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
GreenDevil je napisao(la):
popucale mi platike u gepeku sto drze dasku :lol::lol::lol: aj ba ima sarafcigera neg najavicemo se drugu Erolu da nadje kakvo fino mjesto i napravit pijanku do zore i onda na SR da se razbudimo:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Nouu problemo! ;)

Park subota navece,djevojcica puno,parkinga ima,sve ima :D
 
znam da ima djevojcica bio sam u Brckom X puta, imam tamo druga pa dodjem nekad kod njega
a za parking no problem ima mjesta oko parka tako da ti je auto uvijek na oku:cool::cool::cool:
 
ma nema on auta. bio u Srebreniku poslije rata pa kad su mu napravili kucu vratio se u Brcko. zove se Mirza Alic i zivi na Ivicima valjda se tako zove mjesto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top