brcko...

brcko...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
erol_brcak je napisao(la):
Ma joj ***** ti faks,u svemu me sputava.Jos sad ispiti,al ajd ja cu za pocetak bit istrajan da se klub osnuje,jedno po jedno,a poslije idemo dalje.Mislim da je ostvarivo,al opet sve je do vladine milosti,ma treba ih samo nalozit da tu leze pare i da ce to privuci ljude iz drugih gradova i drzava,sto ne bi trebalo bit tesko,s obzirom da postoji "presedan" za to,staza u BL ;)

puno srece,i zelim ti da se zelje ostvare,i ja bi tu visio na toj pisti,ipak celic nije daleko komsija ;)
 
Član
HONEY je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
eddo je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
nije daleko od TZ. opet bi se smjestio koji dan u TZ, pa bi se moglo voziti :cool:

zar je tolko lijepo ovdje kod nas? :cool: ;) ...

Jašta je, Repo ti obožava Bosnu :lol::lol::lol:



u svakom slucaju vise nego vas mostarce :) :) :) :D :D :D

Čuj NAS Mostarce :lol::lol: aj dobro u pravu si ionako se nećemo buniti ako odeš u neki drugi grad čak naprotiv :lol::lol::lol:

2 ostali: Ne sanjajte o stazi, već smo mi to davno probali, izvodili i plaćali geometre, danima hodali s njima po terenu... i ništa.

Kad smo sve sabrali proračun ugrubo je iznosio negdje oko 3 milijuna maraka :icon_eek:, posebna podloga, posebna vrsta asfalta, posebni geometri koji mjere ravninu asfalta da ne bi ostajale lokve po stazi kad pada kiša, da ne spominjem probleme s pronalaženjem adekvatne lokacije dovoljno velike za stazu, svaki 10m drugi vlasnik zemlje... :icon_eek:

Klub da to uvijek, o ovome drugom ne morate ni razmišljati, kako meni reče jedan moj prijatelj motorista: Ajde Goca Tito se o jadu zabavio dok je napravio Grobnik a ne vi :)...
 
@Goca:Ma pretpostavljao sam ja to da je oko 3 miliona (gore sam vec naveo),ali rekoh ti ba Distrikt je pun ko brod,pa na proslogodisnjem proracunu naslo se par miliona VISKA,ne zna se odakle.:icon_eek:

Mislim da sto se tice love to nije (toliki) problem,samo je problem uvjeriti vladu u dobobit te staze.Zato treba dobro istrazivat,dobro se potruditi napravit jak zahtjev sa cvrstim argumentima i cinjenicama.Glavno sto treba istraziti jeste financijako stanje staze u BL i kako ta staza utjece na turizam u BL,jer to dvoje je vjerujem glavno nasoj vladi.
 
Član
Daj bolan tko ce ti dati pare za stazu , ne lupetaj majke ti.

I nikad nema viska love...i to sto ostane pograbe sebi ko lesinari ...
 
Član
ostane para itekako.
nego jedan prijedlog,pokupiti par slika sa saobracajnih nesreca prlikom utrka na cesti.
onda uzeti proracune bl staze,kako posluje i to,kakva je dobit koliko kosta odrzavanje
napraviti neku anketu medju gradjanima
dakle da li volite da se ljudi trkaju po gradu i ubijaju vas i vasu djecu ili ste za to da im se napravi staza.
 
To Lover to,dobro ideje.:cool:

Prvo je klub na repertoaru,a za stazu cemo vidjet,polako,promisljeno,nista brzopleto,ko zna,mislim da je vrijedno zrtvovanja i truda,zaista ostvarenje snova bi to bilo.Iako zvuci suludo i pomisliti da je to ostvarivo,ko zna,ni jedna se staza nije sama izgradila.;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
@Goca:Ma pretpostavljao sam ja to da je oko 3 miliona (gore sam vec naveo),ali rekoh ti ba Distrikt je pun ko brod,pa na proslogodisnjem proracunu naslo se par miliona VISKA,ne zna se odakle.:icon_eek:

Mislim da sto se tice love to nije (toliki) problem,samo je problem uvjeriti vladu u dobobit te staze.Zato treba dobro istrazivat,dobro se potruditi napravit jak zahtjev sa cvrstim argumentima i cinjenicama.Glavno sto treba istraziti jeste financijako stanje staze u BL i kako ta staza utjece na turizam u BL,jer to dvoje je vjerujem glavno nasoj vladi.

Ma daj Bože da se to ostvari to bi svima bilo prava stvar ;)
 
Član
ma stace staza u tuzli ako bi u brckom se mogla napraviti,brcko je ionak 70 80km
40 minuta od tuzle.
a u tuzli se nema gdje ni napravit
 
Član
:icon_eek:

vi izgleda uopste niste svjesni o cemu pisete i sta mislite da uradite.

Staza sa infrastrukturom i svim pratecim "detaljima",sa zemljistem,dozvolama,projektom,radovima,materijalom...kosta preko 5 miliona maraka da icemu valja i zasto mislite da ce to neko tako lako da vama da,pa to je cifra na kojoj se moze zaraditi jos toliko para i taj projekat moze da dobije samo neki mocni privatni od koga ce imati svi korisiti,smjesno je i pomisliti da ce neko novo osnovanom klubu dati tolike pare...

Nemogu vjerovati o cemu su napisane 3 stranice...i o cemu se raspravlja:icon_question:

Vidi se da niste u auto moto sporu i da nezivite u realnom vremenu,zelja je super i ideja ali realizacija je vjerovatna kao i vjerovatnoca da se u gradisci napravi novi raketni centar za intergalakticka putovanja :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top