Bose VS Alpine

Bose VS Alpine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
BOSE ili Alpina?

rodjaka zanima posto hoce da ulozi vece pare u muziku .. moze i neki drugi proizvodjac ako je bolji od ova dva.:icon_question:
 
Član
RE: Jedno pitanjce ?

sve zavisi sta ti rodjak hoce, alpine player i dls zvucnici su se u vise navrata pokazali kao odlicna kombinacija ako bi on sklapo neku SQ muzikicu, za detaljnije informacije tu su momci iz caraudio team-a ili ti ga www . caraudio . ba ... sretno ... ;)
 
Početnik
RE: Jedno pitanjce ?

momak zivi u austriji ..a ja i on smo onako pricali sta bi mu bilo bolje ...al izgleda da je se odlucio za alpinu ..i HU i zvucnike i pojacalo i woof:icon_smile:
 

IGY

Član
RE: Jedno pitanjce ?

alpine i nema dalje preporucio bih mu alpine F1 status i to je vrh
 
Početnik
RE: Jedno pitanjce ?

bogam ja mislim da je on malo vise lud ..kad mi je reko da ce ulozit 2500 eura u muziku ja ga htjeo ubit ..reko jebote pa umene cjelo auto nekosta tolko:lol::lol::icon_smile:
 

IGY

Član
RE: Jedno pitanjce ?

P.S. preimenuj temu, u netso alpine vs bosse ili nesto slicn
u protivnom tema se brise
prestanite pistai nazive pitanje te vako te nako
 
Član
RE: Jedno pitanjce ?

IGY je napisao(la):
P.S. preimenuj temu, u netso alpine vs bosse ili nesto slicn
u protivnom tema se brise
prestanite pistai nazive pitanje te vako te nako

potpis :cool:
svaka druga tema je pomoc ili pitanje
 
Član
RE: Jedno pitanjce ?

a po cemu je steta da neuzme bose i zasto bose pored alpine ???

Ako si spreman dati toliko para na sistem onda definitivno Alpine i nema dalje
 
Početnik
RE: Jedno pitanjce ?

u vise navrata samo amputirali fabricki bose i stavili neku Alpine/DLS kombinaciju bas u Audijima

BOSE je fico naspram golfa u ovom slucaju..


btw jeste li nekada vidjeli da je neko koristio BOSE u profesionalne svrhe, recimo na nekom takmicenju .....
 
Član
Jača strana Bose je za razglas prostorija ili na koncertima , znam da jaku tehnologiju imaju za Dolby Digital , DTS , THX i tako te stvari
 
Član
Ja se ne razumijem ali Bose vazi za neku marku medju zvucnicima kao sto je mercedes medju autima.

Ako bi birali izmedju audija r8 i mercedesa a klase svi bi uzeli audija, nek je mercedes bolji.

Tako da preporucujem da neko ko zna da momku konkretan primjer dva zvucnika u istoj klasi ali ne cjenovnoj nego karakteristikama i velicinom i ..... pa nek na tom primjeru kaze konkretno sta je kod kojeg bolje i zasto da se opredjeli za jedan u odnosu na drugi.

Mislim da bi bose u klasi alpina bio duplo skuplju i istina nema ih nesto u autima na takmicenjima, ali isto tako ako gledate DLS ili DD ostvaruju bolje rezultate nego alpin tako da ti ja preporucujem da mu das fino ovakav savjet:

Ode u neku a tamo ih ima koliko hoces, radnju - firmu koja se bavi auto muzikom i kaze imam toliko para evo vam auto napravite najbolje sto mozete i normalno treba da se opredjeli da li zeli SQ ili dB i ako je SQ koju vrstu muzike.

I tako ce da dobije mnogo bolje nego sto iko od nas ovde ima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top