Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

grtalica se zaglavila. :p hehe aa šta ti je sa lijevom maglenkom ??
Edit: sad sam pročito. ;)
 
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

deez je napisao(la):
E Nermine, sto se tice boje felgi, ove na slikama nisu standardne bež, bar ne ova na Passatu. Ja sam farbao felge na Twingu belom bazom, a preko njih je isao sloj perle koji se presijavao na neku tamniju nijansu. Felga je iz daljine delovala kao bež a svetlost se prelamala u neki teget odsjaj tako da je postojecem falcu pridodata dubina.

trenutno imamo slicne felge, osnovna kontura nam je slicna i imamo isti broj krakova, ali mislim za neku vratolomiju kao sa slike potrebno je imati malo vecu felgu... kao i ostali, pre bih ti savetovao da zadrzis istu osnovnu boju, a mozda se poigras malo finalnim slojem pa nabacis neku perlu sa izrazenim kontrastom.

i to bi bila opcija,ali nekako bi da ukomponujem sa interijerom,ili da prefarbam u gunmetal....mislim i mijenjati profil gume pa da to dodje kao na onim japancima sa ROTA felama,luda boja i strech...

Ode maglenka sajko ko da je nije nikad ni bilo,ali nema veze mislio sam je ionako pokriti USA-like tablicom....
 
Član
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

ma rokni mu pink boju to je danas moda....:lol:
scaled.php
 
Legend
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

nermin suljagic je napisao(la):
Ma emire dosadne ovakve,izlapile mi nekako...
De mi reci kenane dali ima kakav poseban bezbojni za felge,da bude kao powder coating...ako budem radio radit cu u boju kao sto mi je interijer i onda cu i folije skidati,jer sam poradio malo iznutra....a i nemogu sve zatamniti pa mi je i ovo sto je sada nekako izlapilo,hehe
svasta mi nesto izlapilo... :lol:

mislim da nema, ali gledaj da uzmes neki njemacki, kvalitetniji, pa idi 5-6 slojeva
uradi jedan, pa osusi dobro, pa onda drugi i sve tako.. svaki put ces imati sve "deblji" sloj i sjajniji..
takodje, priprema ti je jako bitna za to..
gledaj da se to spricom uradi ;);)
 
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

.nOKe je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Ma emire dosadne ovakve,izlapile mi nekako...
De mi reci kenane dali ima kakav poseban bezbojni za felge,da bude kao powder coating...ako budem radio radit cu u boju kao sto mi je interijer i onda cu i folije skidati,jer sam poradio malo iznutra....a i nemogu sve zatamniti pa mi je i ovo sto je sada nekako izlapilo,hehe
svasta mi nesto izlapilo... :lol:

mislim da nema, ali gledaj da uzmes neki njemacki, kvalitetniji, pa idi 5-6 slojeva
uradi jedan, pa osusi dobro, pa onda drugi i sve tako.. svaki put ces imati sve "deblji" sloj i sjajniji..
takodje, priprema ti je jako bitna za to..
gledaj da se to spricom uradi ;);)

to sam i ja konto,reko puknem bezbojnih slojeva i nek sljasti...
 
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

zasad necu nista dirati dok ne nadjem balans stangu daga mogu zakivati u pod...da ih pozlatim dzaba mi kad hlupa na svakoj....
 
Legend
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

eto rijesi b stangu , i obavezno mijenjaj boju , svakodnevnica je ovako , bež glossy bolje nego mat radi prljanja i ciscenja ,....mat u tako svijetloj boji je malo heben za cistiti ;)
a bora kao bora , zakuj je brate prelijepa je ;)
 
Član
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

ma preko telefona ulazio pa mala slika, nisam vidjeo, nek ne zamjeri brat :D

evo ti predlog za blesavu boju :D

 
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

uh sale ta mi je preluda nekako,valja meni sa ovim autom u goste ici,hehe
:D

imam zelju za bez bojom i 99,9% cu to i odraditi,moza na cepove uradim mali playboy znak,imidza radi... :icon_biggrin:
 
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

playboy ide na felge,playboy je u interijeru prisutan...zna valjda za koga je se udala,hehe

hvala prijatelju ;)
 
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

Sta bolje izgleda??
Meni je centralno bolje,ovo sa strane bi mozda ljepse izgledalo da je US-style rega?













 
Član
ako je stavis ovako nisko izgubit ces je, to je sigurno:icon_biggrin:
ovako sa strane da stoji pokriva jednu maglenku, onda ostaje samo jedna, i to mi nekako nije to, najbolje skloni tablicu skroz, stavi je pod sajbu gore:icon_biggrin:
 
Top