Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

lijepo ovo nermine ispalo..ja po zv non stop al ne mogu da na letim na ovu boru da je vidim u zivo....;)
 
Član
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

Ja reko sad ce biti slike po snijegu kad ono od ljeta :p ..Salu na stranu ..Kratko, Bora je prelijepa ;)
 
Član
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

Bora je super , bas mocno izgleda :cool:

A presvlake su dobra stcar puno lakse odtzavat nego platno jos u onoj boji u kojoj je kod tebe :D

Samo sto u m-gratex ipak bolje rade sto jest jest ,kod njih nigdje nabora nema sve je ko na fabrickim sjedistima ;)
 
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

soffa je napisao(la):
lijepo ovo nermine ispalo..ja po zv non stop al ne mogu da na letim na ovu boru da je vidim u zivo....;)

sagni se,nemozes me vidjeti kads am nizak,hehehe

Hvala drug,drago mi je da ti se svidja :icon_smile:

akka je napisao(la):
Ja reko sad ce biti slike po snijegu kad ono od ljeta :p ..Salu na stranu ..Kratko, Bora je prelijepa ;)

hvala drug;)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
lijepo proljece ;) 18-ice i laganica.

jasta,18" jos malo u pod i lagnini u toplije krajeve :icon_smile:

adi187 je napisao(la):
Bora je super , bas mocno izgleda :cool:

A presvlake su dobra stcar puno lakse odtzavat nego platno jos u onoj boji u kojoj je kod tebe :D

Samo sto u m-gratex ipak bolje rade sto jest jest ,kod njih nigdje nabora nema sve je ko na fabrickim sjedistima ;)

ma ja sam verujues prezadovoljan,sto se tice boranja,ipak je zimski period druze,sve je kruto i nemoze se adaptirati lijepo kao ljeti,ali ovo je slikano kad je tek postavljeno pa je jos i mao poguzvano...
ja sam to prvenstveno uradio zboglakseg odrzavanja,jer se ono nije moglo naprati,tri puta godisnje radim dubinsko pranje... :icon_confused:

hvala igore ;) ;) ;)
 
Član
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

a jesu ti se ovi naspemali u garazi, sta sam stranica presaltao dok nisam nabasao na slike :D
 
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

malol da skinem paucinu,nadjoh neke slike od jesenas...
Nisam izlazio na snijeg od kad je pao,jer skoro sam mijenjao lip,a nebi da mi ostane na kakvom ledu... :icon_sad:

 
Član
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

Koliko si puta slikao da utrefiš da ti žmigavac ovako gori? bora je san, pogotvu iznutra :cool:
 
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

od prvi put ali ostavim otvoren malo duze(na oko sekundu) i fixiram kamericu...
hvala na lijepim rijecima...
 
Član
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

ma pitam te zbog onog ventila, sjecas se prije zime da sam te nasao na pumpi, ono kad si se patio sa ventilom:D
 
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

ahaa,sad kontam,hehe...
ma poskidao sam sve kapice sa puk-zegom...zalijepio alumijum i nemozes skinuti ni pomocu klijesta,pa sam svaki morao isjeci i u komadima povaditi,nadrljo sam onaj dan do pola dvanest navecer...

cekam malo da stane sipati pa cu slikati boru po snijegu,nemam drugog posla trenutno :icon_smile:
 
Član
RE: Boraconstrictor...slike str 91...

komsija bora je extra,bojim se da ovo nece uskoro prestat sipat pa ti opali koju slibu :icon_biggrin:
 
Top