Bolest zvana "VW sindrom"

Bolest zvana "VW sindrom"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
neko gore spomenu Logana novog, il Golfa starog 7-8 godina...
pa ne znam kakav da je Golf, ne moze bit bolji od NOVOG Logana/Sandera...ipak oni koriste Renaultovu provjerenu tehniku (koja cak sta vise, nije nista manje moderna od te u Golfu 4), tako da se tu nema sta pricat...
radije cu se vozit u Daciji 1.4 sa 75 KS novoj, u koju cu samo sjest i upalit je, nego u Golfu od 150 KS, u kojem cu samo cekat kad ce mi sta otkazat...
 
Član
Negdje sam procitao nesto o Loganu, kao neko bi motorcinu ubacivao.... Netreba ti to.
Postoji Logan 1.6 16v sa preko 120KS i slobodno smijem reci da auto jebe mame...
 
Član
Ma bespotrebno raja diskutuje o ukusima,brate ako imas 5 hiljada kupi sta zelis i gotovo,sto se brines sta ce neko drugi raditi sa tim parama,i pusti te price o babinim sinovima,ko bi odbio golfa 5 kad bi mu babo poklonio i reko ma necu ja to ja cu sam zaraditi i kupit jugica,svi se brinu tudjim problemima i stvarima a niko ne gleda sebe...... :icon_rolleyes:
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Negdje sam procitao nesto o Loganu, kao neko bi motorcinu ubacivao.... Netreba ti to.
Postoji Logan 1.6 16v sa preko 120KS i slobodno smijem reci da auto jebe mame...

ima 1.6 16V, on ima 105 KS...po meni je i to sasvim dovoljno za onu velicinu auta...
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Negdje sam procitao nesto o Loganu, kao neko bi motorcinu ubacivao.... Netreba ti to.
Postoji Logan 1.6 16v sa preko 120KS i slobodno smijem reci da auto jebe mame...

ahahhahahahahahahaha 120 konja i jebe mame hahahaha
ne mislim licno na tebe ali ovo je tipican primjer onoga koji vozi auto od 50 konja i zamislja kako je auto od 120 konja duplo i jos 20 konja brze od trenutnog,kao duplo,mislim duplo brze ubrzava od 0-100,tako vecina 14godisnjaka razmislja,a i ja sam tako razmisljao prije mnogo godina.

vidim tema je babini sinovi?
imal gdje za mamine sinove da se prijavim?
promijenite naziv babini i mamini sinovi


zasto je danas tesko prihvatiti cinjenicu da ima ljudi koji posteno zarade i daju svojoj djeci da trose pare i da vozaju skupa auta?to je svugdje u svijetu normalno,samo kod nas u bosni kad neko dijete od 20 godina prodje u golfu 5 kazu vidi ga babin sin vako nako,a nedo bog da prodje u lamborghiniju...

prosle godine sam bio u sesvetama,isho do remus predstavnistva,to je malo mjesto pored zg,i tu sam mnoogo vidio te babine i mamine djece koja vozaju sve super auta,tipa porsche ferarri lambo i to,a sve omladinci...

prekosutra idem na okupljanje maminih i babinih sinova u austriji
zove se worthersee gti treffen 2009 i odrzava se vec mnogo godina
 
Član
Joj sto ne mogu da svarim... ko ovdje spominje babine i mamine sinove ? :D, skrenuli ste skroz s puta... prvenstveno sam se htio nasaliti, a ne da saznam sta ko radi... Mogao sam i ja birati... fax ili auto, ali sam izabrao prvo... necu da vozim jedno te isto auto 10 godina...Steta, dobro bi mi doslo jdno, ali bit ce nekada ;)
 
Član
pa lov.. malo prelistaj njemacke tuning forume. ova tema babini/majcini sinovi nije samo bosanska. dosta cesto se i po njihovim forumima pljuje po onima koji imaju a nisu sami zaradili. nista to novo nije. sigurno nije tipicno samo bosansko.
 
Član
@rcat, jeste to ali ne kontam tu zavist
to je ono tipicno bosansko nek komsiji crkne jedna krava pa makar meni dvije crkle

smijesno...ono ti si babin ili mamin sin jer ti je tata kupio auto i sipa ti gorivo

pa sin sam i bez tog :)

@samir nisi ti to reko nego drugi
 
Član
lov.. ma briga te, vozi i uzivaj..

a ovo:

ahahhahahahahahahaha 120 konja i jebe mame hahahaha
ne mislim licno na tebe ali ovo je tipican primjer onoga koji vozi auto od 50 konja i zamislja kako je auto od 120 konja duplo i jos 20 konja brze

ccc.. ja trenutno vozim nekih 100, 110 ks.. i ne slazem se sa ovim gore. vozila sam i sa vise konja kako znas i vozit cu sa duplo vise, a necu se slozit stim da su 100, 110 ks lijeni.
 
Član
@rcat,da ali zamisli logana koji jebe mame od 120 konja hahahahaha
uzimao sam prije od mame fabiju troklipaču sa 65 konja i ide fino al ovo da od 120 konja loga jebe mame ahhahaha to je najjace,posebno mame sto jebe ahahhahahahahaha ludnica :)

Faya_M5 je napisao(la):
@lov...to je samo naziv "babin sin"...tako je u narodu...normalno, da smo svi sinovi :)

maa nemoj mi rijeet ::):):)
sta je sa djecom dobivenom genetskim inzinjeringom :)
djeca inzinjera :)
inzinjera sinovi :D
 
OFF TOPIC:

Bezveze zadnjih 10 tema na ovom forumu koje sam otvorio samo se ljudi prepiru i argumentuju, te oko garaza te oko necijih sinova ate oko marke... ko da je babski neki forum a ne druzenje il sl ako ima neko kakvu korisnu informaciju savjet ili sl da podjeli sa ostalima to je ok a ovo meni pomalo pocinje ic na zivce, samo da ne ode predaleko.

DISCLAMER:

Nemam namjeru da se mjesam u administraciju foruma ni njenu uredjivacku politiku, niti imam bilo kakva ovlastenja niti prava na to, tu su ljudi koji su zaduzeni za to samo iznosim svoje misljenje kao pojedinca i clana foruma.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top