BMW M5 vs Nissan GT-R, drugi video na 6. str

BMW M5 vs Nissan GT-R, drugi video na 6. str

Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

Darker je napisao(la):
Ljudi ba ovo je glupo poredjenje...u 5 mozes potrpati stvari,zenu,djecu i na more.....GTR je striktno sportski auto...daj baaaa....

GTR je ogroman auto sa dosta prostora,nije to bas neki ekstremno sportski polu dvosjed sa niskim krovom ;)
 

MTR

Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

GTI FAN je napisao(la):
Darker je napisao(la):
Ljudi ba ovo je glupo poredjenje...u 5 mozes potrpati stvari,zenu,djecu i na more.....GTR je striktno sportski auto...daj baaaa....

GTR je ogroman auto sa dosta prostora,nije to bas neki ekstremno sportski polu dvosjed sa niskim krovom ;)

meni vuce na karavan :D

@Boki : ja ovdje samo lozim :lol::lol::lol:
 
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

GTI FAN je napisao(la):
Darker je napisao(la):
Ljudi ba ovo je glupo poredjenje...u 5 mozes potrpati stvari,zenu,djecu i na more.....GTR je striktno sportski auto...daj baaaa....

GTR je ogroman auto sa dosta prostora,nije to bas neki ekstremno sportski polu dvosjed sa niskim krovom ;)



GTI nadam se da se salis :lol:
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

za što ovaj gtr služi , ///M modeli su oduvjek bili naj brži sedani na svijetu , ovo poređenje niš ne znači pa ima puno auta bržih od ///M-a ali dali mogu pružiti sve što i bavarac? čisto sumnjam:icon_question:
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

Pa napucat cemo i Yugu pa ce odrati tog BMW...nidje veze..ovdje komentarisu hejteri BMW-a....
I ja bi rado vozao GTR,auto je ubica...ali porediti njega i 5...nidje veze....dvije razlicite stvari..
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

imam ja golfa 1 koji je brži od obojice cijena 11000 km , brži je od oba ova auta a punoooo jeftiniji ::icon_rolleyes:

http://www.bhtuning.com/p-golf-mk1-1-8-turbo-420-ps-t-66833.html

ništa ne otkriva ljudsku narav kao ono čemu se smije:icon_sad:

kao što rekoh puno je auta koji mogu "poderati" ///M-a na ovim nekim testovima ali ///M5 je sportski sedan koji uz vrhunske performanse pruža još mnogo toga o čemu mnogi mogu samo sanjati
 
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

poredjenje je malo off,, ja kad bi birao izmedju ova dva bmw bi
bio prvi izbor, ima prostora, snage, svega na raspolaganju, gtr
je zvjer :cool:
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

Ista usporedba, samo u reziji Chris Harrisa :cool:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K8jLbyNloCg[/video]

Ova ce se malo vise svidjeti BMW fanovima... :D
 
Top