BMW M5 vs Nissan GT-R, drugi video na 6. str

BMW M5 vs Nissan GT-R, drugi video na 6. str

Član
Brza Corvetta zahvaljujuci gotovo slick gumama, svejedno dobar dokaz koliko je zadnja generacija Corvette napredovala :cool:
 

MTR

Član
VR6Boki je napisao(la):
Brza Corvetta zahvaljujuci gotovo slick gumama, svejedno dobar dokaz koliko je zadnja generacija Corvette napredovala :cool:

da da , s tim da je Vette zadnja vuca + rucni mjenjac pa se to malo kompenziralo
 
Član
Da, al opet ovo je rijetka staza gdje je Vetta brza, na 90% je brzi GT-R.

A zadnja vuca na stazi je donekle i prednost, al na cesti, posebno kakvoj brdskoj, GT-R bi bio u ogromnoj prednosti :icon_biggrin:

No svejedno, Corvetta je postala impresivan sportski auto "klasicne" koncepcije.
 
VR6Boki je napisao(la):
Da, al opet ovo je rijetka staza gdje je Vetta brza, na 90% je brzi GT-R.

A zadnja vuca na stazi je donekle i prednost, al na cesti, posebno kakvoj brdskoj, GT-R bi bio u ogromnoj prednosti :icon_biggrin:

No svejedno, Corvetta je postala impresivan sportski auto "klasicne" koncepcije.


Ja zato i volim ovaj auto .... :icon_biggrin: iako ovo "klasične" ne mora biti pod navodnicima jer to i jest - čista klasika .... :cool:
 

MTR

Član
Porschefan je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Da, al opet ovo je rijetka staza gdje je Vetta brza, na 90% je brzi GT-R.

A zadnja vuca na stazi je donekle i prednost, al na cesti, posebno kakvoj brdskoj, GT-R bi bio u ogromnoj prednosti :icon_biggrin:

No svejedno, Corvetta je postala impresivan sportski auto "klasicne" koncepcije.


Ja zato i volim ovaj auto .... :icon_biggrin: iako ovo "klasične" ne mora biti pod navodnicima jer to i jest - čista klasika .... :cool:

ne znam za ove nove al znam da su stare imale lisnate opruge nazad , pa ti sad vidi ,plate vs high tech ovjes :D
 
Član
Tradicija je tradicija :D

http://www.blogcdn.com/www.autoblog.com/media/2008/01/corvette-zr1-chassis-03.jpg

A nije sve ni u samoj koncepciji ovjesa, ostatak auta i podesavanja su mnogo bitnija.

Pa kakav straznji ovjes ima Megane RS pa je opet najbrzi FWD kompakt na trzistu :D
 
Top