BMW M5 vs Nissan GT-R, drugi video na 6. str

BMW M5 vs Nissan GT-R, drugi video na 6. str

Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

GTR da moze postici 1,4 G u zavoju.Stvarno respektabilna stabilnost za "obicno" cestovno vozilo ;)
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

Sama cinjenica da se svi dijelovi zagriju na istu temperaturu prije sklapanja gtr-a je :icon_eek:
 
Početnik
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
Posto je toliko unisten :icon_eek: da nije za smijanja vec za plakanja.

:lol::lol::lol::lol:

GT-R je auto koje je doslo pravo iz pakla.

R.I.P. M5 :D
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

Haha, gledam BMW fanove na ovom linku sa videom, pizde uveliko :lol:

GT-R je opak, ocekivao sam bar u "osjecaju u voznji" da ce M5 mozda biti bolji zbog RWD-a i drifta, ali i u tome je devastiran.
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

ma demoliro ga :cool: samo jedva cekam test GT-R vs Carrera Turbo,tu ce biti rata ;)
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

Prvo da stigne novi 911 Turbo, Porsche ce mozda i imati odgovor na brzinu GT-Ra :icon_biggrin:
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

pakao je dosao poslije gtr-a ;)

samo kako i gdje nabij bmw toliku tezzinu 1900kg+ da je od betona bio bi laksi tonu
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

hhahahhaahahah... gdje su oni BMW-fanovi koji su se kleli da kad izadje M5 da ce biti najveća zvijer od svih auta....:D :lol::lol::lol:
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

Salle je napisao(la):
hhahahhaahahah... gdje su oni BMW-fanovi koji su se kleli da kad izadje M5 da ce biti najveća zvijer od svih auta....:D :lol::lol::lol:

u svojoj klasi da... ;)

Protv GTR.a, ovog novog 2012 ne moze nista, i mislim da se BMW za limuzinu od skoro dvije tone dobro pokazao ;)
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Nisam vjerovao da ce ga u ovolikoj mjeri razvaliti,ali eto...ja bi ipak Bmw-a!:cool:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WjmtsKdrtkU[/video]

pogledaj video, garancija na Launch control, deri ga koliko hoces :) jednostavno predobro auto za prenisku cijenu za tu klasu ;)
;) BMW M5 nikad ne bi mogao imat sanse protiv ovog auta...

samo su trebali dovuc jos neko auto, da se vidi koliko je GTR iznad ostalih :cool:
 
Top