BMW M5 vs Nissan GT-R, drugi video na 6. str

BMW M5 vs Nissan GT-R, drugi video na 6. str

RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

Meni ne treba ni GTR ni M5 nego jedna tema na ovom forumu sa cijelom prvom stranicom, sa svih 10 postova vezanih baš za tu temu.... :D :icon_smile:

p.s. ova 2 auta nemaju ništa zajedničko, poprlično bezvezna usporedba... :icon_rolleyes:
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

Ima samo 1 post na prvoj stranici koji nije "na temu", to i nije toliko lose :D
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

M5 F10 je brutalno brz auto, a za GTR ostatak svojeta već 3 godine traži riješenje, i još ga nema Porsche nemojte spominjati. GTR nema konkurencije već 3 godine to je činjenica, sviđalo se to nekima ili ne. Čak ni ova usporedba nema veliki smisao, ovo je obiteljska auto protiv trkaćeg stroja.


GTR je godzzila.... Lambo ugr sa 1500whp nije mogao sa Yurijevom ALPHA 12 GTR 0-1000m.

Sviđalo se to nama ili ne, GTR je jebena GODZILLA. BOW DOWN.
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

tolika rasprava oko ova dva vozila,,koja nikada necemo drajvati nazalost
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

prejeben GTR ,ali je smješna usporedba jer ništa zajedničko nemaju ,pozz za BMW hejtere ,usporedite vaš auto s BMW-om tog godišta i klase pa ga mrzite još više :cool:
još jednom GTR predobar nemam riječi :123:
 
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

A moze li ovaj da se uporedi sa GTR-om ?

Picture-110.jpg
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

Vernes_AMG je napisao(la):
A moze li ovaj da se uporedi sa GTR-om ?

Picture-110.jpg

Ne može, košta 4x više. GTR sa istim brojem konja, a to je ECU tuning stage 1 ga pojede za doručak. Rasprava nije potrebna.

U naslovu stoji GTR i M5.

markom: uzmi ubij pa se pištolj ;)
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

jes mi krivo, evo samo sto ne crknem, morao sam u wc prije komentara otic, koliko me nasekira:lol:
Nit planiram u skorijevrijeme kupit novi M5 a GTR-a nikad, tako da od ove polemike nist, ko planira kupit M5 nece ga pokolebat jedan klip, niti onoga ko planira GTR-a nece okurazit ovaj klip:123:
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

:lol: nebi uzeo ni jedno ni drugo uzeo bi neko normalno auto za svakodnevnu voznju, ovo nit imas dje po Bosni vozit a i kad bi imo da me djavo povuce pa nedje zveknit u bankinu il neki stub pa da se citav zivot sa bandere smijem

ps. i japanci i svabe imaju svoje prednosti i mane jbg neko voli ovo neko ono sto se mene tice japanska kubikaza i motori a njemacka tehnika i ostale stvari :123:
 
Član
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

Ljudi ba ovo je glupo poredjenje...u 5 mozes potrpati stvari,zenu,djecu i na more.....GTR je striktno sportski auto...daj baaaa....
 
RE: BMW M5 vs Nissan GT-R

Ubilo se za djece

http://usautochoice.com/blog/wp-content/uploads/2008/03/2009-nissan-gt-r-backseat-with-black-leather-interior-and-twin-bose-speakers-car-reviews.jpg

a bogami mogu i stvari stati

http://image.motortrend.com/f/34654229+w786+ar1/2013-nissan-GT-R-trunk.jpg

a zena fino naprijed u skoljkici se zavali

http://images.thecarconnection.com/lrg/2011-nissan-gt-r-2-door-coupe-premium-front-seats_100316424_l.jpg

znaci ne lupetaj :lol:
 
Top