BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Ako Bog da do polovine aprila najdanje bi trebao biti manuelni mjenjac,a sve je spremno i rezervisano za zamjenu...;)
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Jos neka slikica :icon_smile:
2ufqcgm.jpg

2hmd8np.jpg

2a6up83.jpg

2r38qkz.jpg

11udpx3.jpg

25u45j7.jpg
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

extra slicice...;)
samo sto nisi pljusnuo koju kantu vode po autu, da se ne vidi da je onoliko prljav...:lol:...salim se...
...a auto sam vec ranije komentarisao i imam samo rijeci hvale...uradjen je bas po mojoj volji...
 

JD.

Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

ja bi skinuo ovaj spojler sa gepeka, nekako mi je ljepsi bez... samo mozda staviti onaj tanki lip na rub gepeka i to je to ;)
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

JD. je napisao(la):
ja bi skinuo ovaj spojler sa gepeka, nekako mi je ljepsi bez... samo mozda staviti onaj tanki lip na rub gepeka i to je to ;)

Bas tako...uzmes onaj decentni lip spojler....obrve obavezno mu trebas stavit i ofarbat bubreg u crno...e tad ce da yebe kevu...:cool:
 

IGY

Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

nodiash je napisao(la):
JD. je napisao(la):
ja bi skinuo ovaj spojler sa gepeka, nekako mi je ljepsi bez... samo mozda staviti onaj tanki lip na rub gepeka i to je to ;)

Bas tako...uzmes onaj decentni lip spojler....obrve obavezno mu trebas stavit i ofarbat bubreg u crno...e tad ce da yebe kevu...:cool:

al da bas yebe, a spojler takodze skiunuti skroz ili staviti taj mali tanki, cini mi se da Muh@ ima neki pa vidi sa njim
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

srdjo je napisao(la):
extra slicice...;)
samo sto nisi pljusnuo koju kantu vode po autu, da se ne vidi da je onoliko prljav...:lol:...salim se...
...a auto sam vec ranije komentarisao i imam samo rijeci hvale...uradjen je bas po mojoj volji...
Tnx;)

JD. je napisao(la):
ja bi skinuo ovaj spojler sa gepeka, nekako mi je ljepsi bez... samo mozda staviti onaj tanki lip na rub gepeka i to je to ;)
Da ali kazu da je taj spojler 300km:icon_confused:

nodiash je napisao(la):
JD. je napisao(la):
ja bi skinuo ovaj spojler sa gepeka, nekako mi je ljepsi bez... samo mozda staviti onaj tanki lip na rub gepeka i to je to ;)
I ja bih :lol:

Bas tako...uzmes onaj decentni lip spojler....obrve obavezno mu trebas stavit i ofarbat bubreg u crno...e tad ce da yebe kevu...:cool:
Obrvice imam,a i to ce najvjerovatnije u mat crnu;)

IGY je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
JD. je napisao(la):
ja bi skinuo ovaj spojler sa gepeka, nekako mi je ljepsi bez... samo mozda staviti onaj tanki lip na rub gepeka i to je to ;)

Bas tako...uzmes onaj decentni lip spojler....obrve obavezno mu trebas stavit i ofarbat bubreg u crno...e tad ce da yebe kevu...:cool:

al da bas yebe, a spojler takodze skiunuti skroz ili staviti taj mali tanki, cini mi se da Muh@ ima neki pa vidi sa njim
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Ja uzeo decentni mali lip spojler nov za e46 120km...znaci nema sanse da tvoj bude 300...
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Meni se ovaj spojler bas svidja :icon_mad::icon_mad::icon_mad: kakvi mali spojleri...



Nisam vozila auto par dana i odmah prljav cccc....
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Bujrum onda ako ti se svidja...samo kazem sta bi mu bolje stojalo ;)
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

E ovako obrvice ne stavljati i ja cu svoje skinuti, selo, staviti bijele fabricke zmigavce ovi su selo....prodaj pokloni kako god, novi su po 17km, bijeli ;)
Spoler ne skidati jer ce biti rupa pa farbanje pa hrdja...kako god neka ga ako je original.
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Edis_m3 je napisao(la):
E ovako obrvice ne stavljati i ja cu svoje skinuti, selo, staviti bijele fabricke zmigavce ovi su selo....prodaj pokloni kako god, novi su po 17km, bijeli ;)
Spoler ne skidati jer ce biti rupa pa farbanje pa hrdja...kako god neka ga ako je original.

To su vec ukusi...a zna se sta s njima ne treba;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top