BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Hodbina je napisao(la):
jes super bembara, automatik nije prvi izbor,mada je i kod mene automatik,ali bmw ima kvalitetnu automtsku transmisiju,ali kad skontas sarajevsku guzvu i stani kreni shvaticete pogodnosti automatika,,,i da SE NE ZABORAVI DA SE ZA NOVOG AUTOMATIKA DOSTA VISE PLACE NEGO ZA STANDARDA:cool:


To si bas u pravu sto se tice guzvi ...Od kada vozim automatika voznja je postala pravi odmor,nemas nikakvog posla..Ionda kad predjem u GTI-ja ....joooooooooooooooooooj mrsko mi saltati i pritiskati kvacilo!!!
 

IGY

Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

.nOKe je napisao(la):
IGY je napisao(la):
ma jebes tako auto ako ces ga na plin vozati
iskreno ja bi iscupao plin i vozao na benzin
na plin se kuha ljudi :lol::lol::lol:
nadam se da nisi ozbiljan kad izjavljujes ovaku glupost :)
jesi i ti tip ljudi, koji ce nasut za 10 i vozat se 30km na benzin, a ovak mozes preci 70 al na plin
o ne .. sad ces reci da je veci cejf kad dodjes na benzinsku i kazes covjeku, da hoces benzin a ne plin.. ista ti je sramota, i onak sipas za 10 ;)

pola svijeta vozi na plin, i kuha naravno, i opet.. nista a i ekoloski je prihvatljivije..

a sad da se vratim na topic

nije ti nesto udure sa plinskom instalacijom brate ;)

da noke ozbiljan sam, mislim fakat, ako ne bi mogao sipati takvo auto radije bi uzeo nesto slabije i vozao, ne znam mozda je do mene, mozda ja tako razmisljam, ali eto i nisam bas neka pristasica auta na plin,

al ajd da ne idemo dalje u OT

:icon_exclaim:
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

IGY je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
IGY je napisao(la):
ma jebes tako auto ako ces ga na plin vozati
iskreno ja bi iscupao plin i vozao na benzin
na plin se kuha ljudi :lol::lol::lol:
nadam se da nisi ozbiljan kad izjavljujes ovaku glupost :)
jesi i ti tip ljudi, koji ce nasut za 10 i vozat se 30km na benzin, a ovak mozes preci 70 al na plin
o ne .. sad ces reci da je veci cejf kad dodjes na benzinsku i kazes covjeku, da hoces benzin a ne plin.. ista ti je sramota, i onak sipas za 10 ;)

pola svijeta vozi na plin, i kuha naravno, i opet.. nista a i ekoloski je prihvatljivije..

a sad da se vratim na topic

nije ti nesto udure sa plinskom instalacijom brate ;)

da noke ozbiljan sam, mislim fakat, ako ne bi mogao sipati takvo auto radije bi uzeo nesto slabije i vozao, ne znam mozda je do mene, mozda ja tako razmisljam, ali eto i nisam bas neka pristasica auta na plin,

al ajd da ne idemo dalje u OT

:icon_exclaim:

To si upravu,jbg ja sam uzeo 2.0 jer to je meni prihvatljivo i mome budjetu;)
Ali ovoliko da trosi plina nije uredu...
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Pa neka si uzeo 2.0 , ne smije toliko trositi. Da trosi 12-13l plina koliko bi i trebao ti se vjerovatno nebi ni zalio.
Nije bitno ko je spreman koliko nasuti i sta voziti uvijek je steta bez veze bacati novac. Po meni morao bi manje plina trositi.
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

duleprof je napisao(la):
Pa neka si uzeo 2.0 , ne smije toliko trositi. Da trosi 12-13l plina koliko bi i trebao ti se vjerovatno nebi ni zalio.
Nije bitno ko je spreman koliko nasuti i sta voziti uvijek je steta bez veze bacati novac. Po meni morao bi manje plina trositi.

On treba da trosi max 10% plina vise od benzina,ali skoro duplo vise to nije uredu...:icon_question:
 

IGY

Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

da ti ko nije podvalio nitro a reko ti da je plin :lol:
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

IGY je napisao(la):
da ti ko nije podvalio nitro a reko ti da je plin :lol:

:lol::lol:Da je Bog da :lol::lol:
Eto veceras je sve dogovoreno za ubacivanje manuelca,ako Bog da uskoro,bice i slike;)
 

JD.

Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

ne bi ja to radio al eto... sta fali automatiku...
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Ne bih ni ja,ali ako se momku ne sviđa i ima mogućnost da uradi po svom,što da ne.
Hoće li čika Ramo raditi,da naletim i ja ovih dana nisam mu odavno ništa para ostavio :lol:
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Schumi je napisao(la):
Ne bih ni ja,ali ako se momku ne sviđa i ima mogućnost da uradi po svom,što da ne.
Hoće li čika Ramo raditi,da naletim i ja ovih dana nisam mu odavno ništa para ostavio :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

GTI 16V je napisao(la):
Ne bih ni ja ....:icon_cry::icon_cry::icon_cry:

Ljubavi moja ti znas da ja nisam taj tip automatik buaaaaaaaa:lol:
 
Legend
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

TDi Power je napisao(la):
To si upravu,jbg ja sam uzeo 2.0 jer to je meni prihvatljivo i mome budjetu;)
Ali ovoliko da trosi plina nije uredu...

taj bmw, 2.0 i 2.5 u e36 isto trose.. jer je tezak.. pa taj 2.0 malo vise patis, dok taj 2.5 je "rasterecen" manje vise pa onda ti isto dodje ;);)
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

.nOKe je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
To si upravu,jbg ja sam uzeo 2.0 jer to je meni prihvatljivo i mome budjetu;)
Ali ovoliko da trosi plina nije uredu...

taj bmw, 2.0 i 2.5 u e36 isto trose.. jer je tezak.. pa taj 2.0 malo vise patis, dok taj 2.5 je "rasterecen" manje vise pa onda ti isto dodje ;);)

I ja sam tako mislio ali ljudi koji su vozili ta auta govore suprotno a i logično je
 
Legend
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

mah ti sad samo njemu manuelca stavis, ako ikako mognes, i vjeruj mi da je to dovoljno za kuliranja, a i za malo brzu voznju..

za bosne taj 2.0 je tamam (zbog kvalitete cesta, uslova kojim se saobracaj odvija,policije,ogranicenja,cijene goriva,prihoda i jos 12321 razloga) ;)

pozz i cuvaj ga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top