BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

moguce da je Rieger-ov tako skup, mada mi nije jasno kako tako mala stvarcica moze biti 300 KM al eto... a siguran sam da ima negdje jeftiniji da se nadje...
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

nodiash je napisao(la):
Edis_m3 je napisao(la):
E ovako obrvice ne stavljati i ja cu svoje skinuti, selo, staviti bijele fabricke zmigavce ovi su selo....prodaj pokloni kako god, novi su po 17km, bijeli ;)
Spoler ne skidati jer ce biti rupa pa farbanje pa hrdja...kako god neka ga ako je original.

To su vec ukusi...a zna se sta s njima ne treba;)

Bas tako to je vec stvar ukusa..meni je BMW ovakav kakav je MJERA..Zmigavci su mu extra uopce nisu selo MENI BAREM...
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Mjenjat cu samo žmigavce jer mi je lijevi napukao pa mi rosi,ali bi ce isto kristalni radi farova;)
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Ne znam sto bi ista mijenjali... jedino zmigavac ako je vec napuknut.. Moram priznati da svaki put usporim kad prolazim pored vas, da ga dobro snimim.. i uvijek isto pomislim.. DOBAR BRATE MILI...DOBAR...

Nego , vidim da imate razlicita misljenja vas dvoje... cija je zadnja? :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Aditas je napisao(la):
Ne znam sto bi ista mijenjali... jedino zmigavac ako je vec napuknut.. Moram priznati da svaki put usporim kad prolazim pored vas, da ga dobro snimim.. i uvijek isto pomislim.. DOBAR BRATE MILI...DOBAR...

Nego , vidim da imate razlicita misljenja vas dvoje... cija je zadnja? :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
Moja je zadnja DA draga :lol::lol::lol:
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

TDi Power je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Ne znam sto bi ista mijenjali... jedino zmigavac ako je vec napuknut.. Moram priznati da svaki put usporim kad prolazim pored vas, da ga dobro snimim.. i uvijek isto pomislim.. DOBAR BRATE MILI...DOBAR...

Nego , vidim da imate razlicita misljenja vas dvoje... cija je zadnja? :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
Moja je zadnja DA draga :lol::lol::lol:

Hhehehehehe:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:,beba moja draga!!!!
 
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

ZVONI CARE !!!


nema dalje..ponad_o sam se da je 325 36-tica, al nema veze

320-ka glasi kao najizdrzljiviji motor ( uf kolko slova ), al dupla bregasta radi svoje...

nek je sa srecom uz pjesmu : "vozi, vozi , vozi meee... ti to radis najbolje"

hahahahhha

:DDD
 
Početnik
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

nije 300km spojler , jeste takav kakav ti imas, onaj mali M tech je nekih 150 i imam za tvoje auto na stanju kao i za sve BMW i Audi-e....
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

ljubi majka je napisao(la):
ZVONI CARE !!!


nema dalje..ponad_o sam se da je 325 36-tica, al nema veze

320-ka glasi kao najizdrzljiviji motor ( uf kolko slova ), al dupla bregasta radi svoje...

nek je sa srecom uz pjesmu : "vozi, vozi , vozi meee... ti to radis najbolje"

hahahahhha

:DDD


Hehehe hvala kralju;)

muha je napisao(la):
nije 300km spojler , jeste takav kakav ti imas, onaj mali M tech je nekih 150 i imam za tvoje auto na stanju kao i za sve BMW i Audi-e....

Mislim da bi bilo posteno kada bi se mjenjali,ako nista valjda ce se uzeti nekada bitno je da ma neko ko mi ti moze nabaviti;)
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

http://www.tuningzone.pl/x_C_Dz__PD_64610835__PND_64610832__LL_0.html

Vidi ovdje ima li taj spojler.. mislim da ja a3m radio sa ovom firmom.. i ja cu sebi uzimati spojlere ovdje..

Pozdrav
 
Početnik
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

juhu sad ce biti schaltung :) malo driving pleasure-a da osjetite :) ...

ja bi mu izvadio plin... i u gepek mjesto boce stavio kakvu postenu muziku :)
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Ma nek ostane kakav jeste, samo vadi plin ... bolje slusati motor..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top