bmw e46 vuca

bmw e46 vuca

Ma kazem uopsteno za mentalitet.. dok se zaposli, kredit i e46..i onda sastavlja kraj s krajem...inace fino idu...vozao sam ja jednog ispravnog :D
pa dobro kod nas je takva drzava gdje se mnogi natjecaju jedni sa drugima...
ja to ne gledam i ne gledam puno takve komentare... i ne komentarisem sto neko tako zivi kao sto si ti napisao a vjerovatno ih ima...
ja ne znam a da ne ulozim puno love u auto tako da sve bude sigurno i ispravno :D
 
Legend
kod mene je motor 2.0 100kw , ne bitno sad ...ali imas vakum turba i vakum egr-a i mozes baciti pogled da li su sita na vakumima prljava / zacepljena , ili neko crijevo od vakuma pusta

redovno me zezaju vakum turbine , i nasa kvalitetna crijeva 5-6mm za vakume koja pucaju cesto ili se nadmu na spojevima pa vakum ne povlaci turbo aktuator do maksimuma i tu gubis pola snage
Razika u ovim sitnicama na snazi i vuci je ogromna

$_35.JPG
 
Općenito, Audi sa 130 KS nema šanse da ide sto puta bolje od tog BMW-a, a Golf je skoro 200kg lakši od BMW-a tako da ni to nije mjerilo. Ako možeš usporedi istog takvog 320da sa svojim. ;)
 
Nadjes na internetu koliko bi tvoj trebao od 0-100 naravno za automatik il saltaca.

u mene treba moja 318 benzinac treba 9,3 sec do 100 sa 143 ks i tako i ide otprilike 9,5 sa stopericom al ima 18 felge i skoro nove gume i presao 140.000 km.

po ovom sto gledam treba tvoj 320d (2001-2003 godina) 8,8 sec.

fino kazes imas fine nove gume pa testiraj.

al nabolje stati sa 320 d pored, barem ih ima dosta u bosni jbt.
 
Evo jedne prikladne slike:D
U jednog poznanika uslikao, uglavnom crni m paket, koza, xenon, 18-ke felge, itd. Auto vrh vrhova, ali samo na oci hah
Auto radi, nije slikano na kontaktu

vodu za brisace napuniti treba, problem se moze rijesiti kuci, podignuta rucna ta crvena lampa, airbag ispod suvozacevog sica, rijesi se za 10 eura zamjenis steker ispod sjedista koji onda simulira stalno da je neko na suvozacevom sjedistu i pri udesu bi airbag izletio iako nebi nikog bilo na sjedistu ( da tako ostavi kosto je sada i nedo bog bude udesa nebi nijedan airbag izletio sa suvozaceve strane), al opet ipak jeftinije rijesenje neko skidati sjediste i presvlake.

esp i abs sto pokazuje ne znam se oko toga.
 
Poslednja izmena:
Član
u papirima 8.9 ako uspijes ispod 10 nista mu ne fali sa godinama hoce koji konjic pobjeci malo je hladnije vrijeme mozda bude i 8.9 ko zna i pazi omjer znage i mase je 300:wacky: grama u korist golfa 4 http://www.zeperfs.com/en/duel470-562.htm.
kao sto vidis sa linka probaj u najvecoj brzini 60-90 ubrzanje bmw i golfa . bmw-u treba 9.4 sekunde 60-90 a golfu 12.6 tu mozes da vidis na cemu si. golf pd laksi nm skoro isto i postize ih na malo manjim obrtajima. . Mene je na auto putu zamalo obruko ebeni saxo sa 120ks drzo se rame uz rame od nekih 70 do 100() ali poslje ga nisam vidio ni u retrovizoru tako da od sad gledam omjer mase i snage :) http://www.zeperfs.com/en/duel33-137 saxo jeben autic od 80 do 120.
 
Član
ovaj zeperfs je cisto sranje s masu pogresnih podataka...nedaj se zavarati...plus moze biti istina da si odro saxa na medjubrzanjima al da ga poslje nisi vidio je u najmanji ruku malo cudno...ili je audi naturpijan ili si naletio na ubijen primjerak saxa ;)
 
Član
Druze ako ti auto ide slabije s obrtajima, znaci drugom ides u crveno ili trecom, ako ide sporo kazaljka promjeni luftmeser, ice auto nenormalno bolje, informiraj se malo na netu oko luftmesera i sta mu znaci.. a pusti ciscenja, ti mozes malo popravit s tim, ali novo je novo vjeruj mi. Pozz
 
Član
ili ti je klip na turbini ostario pa zapeko, pa ne djeluje, tako je u mene bilo na golfu 4 85kw, sve ijedan je 66kw mogao da me ostavi, i bio je problem u klipu na turbini, ostao zatvoren, kao da nisam ni imao turbine, promjenio to, sad guzva cestu hehe uglavnom sretno u rjesavanju problema, i nemoj svakom voziti auta, jer se svako danas naziva mehanicarom. Pozz
 
Član
Ima klip na turbini, koji otvara turbinu naprimjer na 2.2 obrtaja, preko njega ljudi mogu riktat sebi kad da im turbina otvara, a zna i on otici, uglavnom sve je preko njega..
 
Član
ovaj zeperfs je cisto sranje s masu pogresnih podataka...nedaj se zavarati...plus moze biti istina da si odro saxa na medjubrzanjima al da ga poslje nisi vidio je u najmanji ruku malo cudno...ili je audi naturpijan ili si naletio na ubijen primjerak saxa ;)
to da je cisto sranje nije istina ima gresaka ali moze sluziti kao orijentacija a saxo kako je povukao u medju u ubrzanjima bio je okej samo cisto sumljam da neko voli voli da u auto od oko 1000kg preko 180 vidim vozis saxa :) okej je auto ali nema se sta tu uporedjivati nisu ista klasa :D
 
Top