BMW E39 530d

BMW E39 530d

Mijenjao zet displej na golf 4 , 15 20 eura veliki displej bio , odlicno ispalo... a volan odlican svaka cast neka si ga zamijenio... onaj prosli ko da je sa mercedesa 124

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Član
Mijenjao zet displej na golf 4 , 15 20 eura veliki displej bio , odlicno ispalo... a volan odlican svaka cast neka si ga zamijenio... onaj prosli ko da je sa mercedesa 124

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
Ma gledao sam i ja na ebay-u tako nesto cijena i za mog,jest tacno ko u 124-ke samo ga malo komande spasavale hah hvala
 
Član
Pozdrav raja,evo jedan update,zamjenjenji d2s projektori i usput postavljeni led prstenovi.Vidljivost troduplo bolja,jer su stari projektori izgorili.
6b4d5d4ae4f02d1293a9c17412f63382.jpg

7004c70ef69332bbfb69f4e60ed607ca.jpg

60bf6bb251306d997748dd49d943ca85.jpg
 
Član
BMW je sila, koje opruge su u pitanju? Ja na svom imam M opruge, premjerim visinu po tehničkom upustvu (od blatobrana do donjeg ruba felge) i to jeste visina od M-ovjesa. Ali mi opet djeluje previsoko.
 
Član
BMW je sila, koje opruge su u pitanju? Ja na svom imam M opruge, premjerim visinu po tehničkom upustvu (od blatobrana do donjeg ruba felge) i to jeste visina od M-ovjesa. Ali mi opet djeluje previsoko.
Hvala druze,opruge su vogtland i prezadovoljan sam,auto dosta stabilnije a nije izgubljeno puno na udobnosti,a M spuste za nekih 2cm od standardnog.
 
Član
Da tako je, opet je bila ekstremna razlika sa njima nego sa standardnim što se tiče stabilnosti i upravljanja.
 
Brate bruka , kako su mu legle ove felne , ogromne i mocne a opet elegantne
Mozda bi bio ljepsi ako bi mu makao ove vjetrobrane ili kako se vec zove sa zadnjih vrata tj. Da ima samo na prednje, mislim da bi mu bilo ljepse

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Top