BMW E39 530d

BMW E39 530d

Član
Zašto stavljate te gluposti na auta?
To je kao da trpaš čarapu u hlače i nadaš se da će neko misliti da imaš prangiju!
Šta je najbolje čemu se nadaš? Da će neko da se prevari i pomisli da si stavio brembo a disk kao šestarom nacrtan?
Ja sam postavio radi ljepseg i masivnijeg izgleda,ne da bi nekog prevario ili slicno tome.Svako ko se malo bolje razumije u auta zna sta je pravi brembo,a sta fake !
 
Član
Zašto stavljate te gluposti na auta?
To je kao da trpaš čarapu u hlače i nadaš se da će neko misliti da imaš prangiju!
Šta je najbolje čemu se nadaš? Da će neko da se prevari i pomisli da si stavio brembo a disk kao šestarom nacrtan?
evo ja cu ti odgovotiti zasto ih ja hocu da stavim... lakse ih je postaviti nego farbati klijesta a uz to farba nakon nekog vremena potamni i nije to to dok su ovi poklopci dugotrajniji. Znaci nije uopste fazon to sto pise brembo, ja cu i to brembo da prefarbam i da bude sve jednobojno
 
Član
evo ja cu ti odgovotiti zasto ih ja hocu da stavim... lakse ih je postaviti nego farbati klijesta a uz to farba nakon nekog vremena potamni i nije to to dok su ovi poklopci dugotrajniji. Znaci nije uopste fazon to sto pise brembo, ja cu i to brembo da prefarbam i da bude sve jednobojno
Ma ja ne znam sta ljudi vide toliko lose u ovim poklopcima,kad je to bas neupadno,a fino izvleda.
 
Član
vjerovatno bas zbog tog natpisa brembo, moram priznati da i meni smeta zato cu ga ja ukinuti prije montaze.
 
Član
To mi je kao da staviš M na auto, već su ti ofarbani u crveno i nije mi jasno čemu fejkovanje.
Već sam ti pisao (više put) da je auto stvarno lijep ali meni ti poklopci nemaju smisla.
 
Član
Auto je prilično uredno, samo mislim da auto kao što je E39 ne zaslužuje te džiberske navlake...
Ma ne izgleda toliko nakaradno koliko ljudi prave bauk oko toga.
6876b6988c2d408bd8898f9603d218dc.jpg
7960237381f21ee65e61f1e2640be9ca.jpg
 
Top