BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

Nek' je sa srećom i bez kvarova brate, da se navozaš :D Po meni jedina mana što nema kožu, mada znajući tebe neće dugo biti tako :D
 
Član
Ko nov je marko. Neka ti je sa srecom, dobar ulov rekao bih. Prica je kao i sa tricom, kao i sa svim slijedecim autima u to sam siguran. Bit ce tu cuniranja, samo je pitanje trenutka. Tome se naravno svi veselimo
 
Član
Odlican izbor i auto stvarno odlicno izgleda....Auto bas za gospodsko vozanje i odmaranje u voznji..Neka je sa srecom :D :D
 
I od mene čestitke. Uvijek si imao ukusa u izboru auta pa i ovaj put.
Sve ono što si napisao o autu kao da sam sebe čujem. Automatik obavezno u ovoj klasi, skidaj M6 felge i ne stavljaj nikakve "eMove branike"
Samo jedna zamjerka, da je bar 530i ?! :(:D
 
Član
I od mene čestitke. Uvijek si imao ukusa u izboru auta pa i ovaj put.
Sve ono što si napisao o autu kao da sam sebe čujem. Automatik obavezno u ovoj klasi, skidaj M6 felge i ne stavljaj nikakve "eMove branike"
Samo jedna zamjerka, da je bar 530i ?! :(:D
Bas tako. M-BMWova ima u BiH kao Golfova dvojki...
 
BHT Ovisnik
Hvala hvala, ja cu se izborit bez tuninga,mozda samo zadnji lonac kao original sa 2 izduva. M felge cim prije idu dole,vec su na piku haha.
Mjenjac je bas fin,meni se svidja. Kozu iskreno imam u planu sto jest jest haha. Imam vec 2 seta za solidnu cijenu,ali mi zao ovih jer su kao novi,i udobni. A motor bi ja rado 3.0, ali ne postoji niti jedna na piku! Bila je jedino karavnka od kolege,jedna jedina,ali za sada nisam htio karavana
 
Član
Automat je svakako za ta auta, mada ja sam uzivao i u svom manuelcu moram priznati.
Druge felne i ništa ti ne treba.
Te felne sam zamrzio otkad su kopije pocele i na yugu se pojavljivati.

Pratim temu kao i svaku do sada.
 
Prava limuzina,ja sam skoro uzeo jednog od prijatelja,ali nismo se uspjeli dogovoriti :D
11857501_1644189495795953_807862219_n.jpg
 
Top