BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
2003740772232063695_rs.jpg


VANJSKI IZGLED
-Karambolke veRSus motosport
-FK Alloy Rear Spoiler (A3M)
-Sva Vrata + Gepek Daljinsko Otvaranje
-Zatvorene Lajsne Na Vratima
-Zatvorene Steke Na Vratima
-Zatvorena Brava, Svijetla i Skinute Plastike Sa Gepeka
-Usisi Zraka Na Haubi Bmw E46
-Hauba Bmw E46 Custom Made Bad Look
-Usisi Zraka Na Blatobranima M3 Look (A3M)
-Kristalni Zmigavci Na Blatobranima (A3M)
-Retrovizori M3 Look, Elektricni (A3M)
-Brisaci Golf IV, V
-Chrome Rims 17' , IB Racing
-Gume Michelin Sport
Prednje Dvije 225/40
Zadnje Dvije 235/45
-Sportske Opruge "Kilen"
-Zadnji Amortizeri "Monroe-Reflex"
-Alu Stabilizator solja pod haubom (A3M)
-Radjen Komplet Izduv Od Motora, Dva Sportska Protocna Lonca "Ness Sports"
-Neon Lights (Led Bijela) (A3M)
-Car Alarm "Schorpion"
-Narandjasta boja: Lamborgini Galardo Pearl
- Angel eyes farovi Dectane
- M3 pragovi

UNUTRASNJOST
-Detalji Na Tabli U Boji Auta (pearl)
-Sports Car Wheel By Renz Tehnology (A3M)
-Rucica Mjenjaca I Rucne (A3M)
-Aluminiske Papucice (A3M)
-2xLCD Ekrani
-Kazaljke I Brojevi Na Tabli Svijetle U Boji Auta
-Sjedista Radjena Po Narudzbi

2005915115807832885fszw5.jpg


srtuzla1202810729hg0.jpg


srtuzla1202833129dh0.jpg
 
Član
extra mu je benga nema sta. ja sam prvi u pocetku govorio da ova karambolka ruzno izgleda i sve dok nisam vidio krajnji izgled projekta. sad mogu reci da mu extra izgleda.

iceman samo naprijed;)
 
Legend
auto je fakat predobro nema sta....meni jedino niako ne smeka ovaj prednji branik il "karambolka" kako kazete vi.........,al odlican je nema sta ;) svaka cast momku ,ocigledno puno ulozeno ;)
 
Član
auto jee nema dalje......svaka cast na trudu i uspjesnoj realizaciji svoje orginalne ideje.auto je dosta priznanja dobilo sto je ocito i dokaz koliko ovo auto vrijedi!

sretno u daljem razvoju projekta i da nabavis šteke hehehe :)
 
Član
Uz dužno poštovanje vlasniku, uloženom radu, meni je ovo odvratno.
Ukusi se razlikuju...
 
Legend
Mislim da ovo treba gledati sa jedne druge tacke, znaci nemojte ocjenivati vozilo po tome kako bi vi uradili, nego ocjenjujte ono sto je covjek osmislio, inovacije ako ih ima, ulozeni novac trud i prije svega hrabrost. Naravno da nisu svima ukusi isti, i nebi valjalo da jesu. Medjutim nikada nisam vidio ovakvog BMW-a, i znam koliko je tesko doci do pojedinih djelove, pored sto su skupi finansije se nekako i zaobidju, problem je dostava.

Znaci ja sam glasao, stavio sam da je DOBAR. I svaka ti cast jarane na trudu, idejama, i zivcima, vjeruj da te ja najbolje razumijem. Stvari poput ja bi ovo drugacije ili ono drugacije, ovde nemaju mjesta, jer ako neko od vas ima viska jednog BMW-a, i jedno 5.000 KM bujrum neka farba i crta kako bi on to htio, vde treba gledati sta je momak postigao, a super izgleda.
Neka ti je sa srecom, jer jebeno je radi karambolke po BiH, rupe kamenice, trotoari itd...
 
Član
Svaka cast Ice! Ovo je za sada jedino ovako uradjeno auto u Sarajevu a mozda i u BiH... Svaka cast!
 
Član
Ice kao sto sam ti vec rekao na PM, ali evo i ovdje cu iskoristiti priliku da pohvalim tvoje auto stvarno je EXTRA. Po meni jedino auto u gradu Sarajevu sto je pravi tuning(istina ne znam za motor) ali look je za 10 ovi ostali "tuneri" nisu ti ni do koljena.

Ovo je moje misljenje koje se bazira na onome sto sam ja vidio od tuniranih auta po gradu pa i sire(a vidio sam ih dosta)

P.S. Mogli bi poslati ove slike MTV-u, da vide kako se na bosanski nacin napucava. Ti bi mogao biti vodja tima za Pimp my ride u BiH :)
 
Član
Svaka cast na ulozenom trudu i novcu ali ocjena nije los.
Spojler nazad totalno odudara od auta i nidje veze sto bi reko maca.
Karambolke su mi previse kockaste.
Tabla mu svakako svijetli zuto i fabricki.
Sjedista su koliko vidim fabricka samo presvucena a pise da su radjena po narudzbi.
Definitivno radjen da se cuje sto mi se opet nesvidja nikako.Bucan je previse.
I na ovaj izgled neki bezveze motor koliko sam cuo.Meni previse ruznih detalja.
Opet kazem svaka cast na trudu.Ipak je puno posla.
 
Član
ajdin_ze je napisao(la):
Svaka cast na ulozenom trudu i novcu ali ocjena nije los.
Spojler nazad totalno odudara od auta i nidje veze sto bi reko maca.
Karambolke su mi previse kockaste.
Tabla mu svakako svijetli zuto i fabricki.
Sjedista su koliko vidim fabricka samo presvucena a pise da su radjena po narudzbi.
Definitivno radjen da se cuje sto mi se opet nesvidja nikako.Bucan je previse.
I na ovaj izgled neki bezveze motor koliko sam cuo.Meni previse ruznih detalja.
Opet kazem svaka cast na trudu.Ipak je puno posla.

Ajdine, jesi li ti ikada cuo za styling takmicenje??
Znaci sto vise nefabrickih dijelova na autu da dobro izgledaju kao cjelina, i nigdje ne pise da za to takmicenje trebam da imam M3 twin turbo masinu od 500 ks pod haubom!!!
2. nadji mi ti bolje karambolke za njega pa da se dogovorimo odmah
3. sjedista su radjena po narudjbi u tom smislu da je materijal i natpisi po mom chejfu nije kupljeno tako!!!
4. ti si me mozda vidio negdje ili cuo prije 2 mjeseca kada je auto jos uvijek bilo u fazi pripreme i auspuh nije bio zavrsen, sada je skroz druga prica

Iskreno ne zanima me tvoje misljenje niti misljenje Mladena iz Mostara, jer uvijek ima ljudi kojima se ne svidja ono sto je drugima wow, meni je dovoljno priznanje ovi pehari koje sam zasluzno dobio tacnije 3 prva mjesta i dva druga, gdje god sam se pojavio nisam otisao praznih ruku.

Pogledaj malo 22. januara izbor vozaca godine, pa ces vidjeti mene i moje RUZNO auto. Titula najljepse auto 2007 god u BiH nije mala stvar a auto jos uvijek nije kompletirano.

Lijep Pozdrav
S Postovanjem, Madzid Jazic:cool:
 
Član
Madzid KING, ovo ti ispade kao neko saopstenje za javnost ;)
normalno je da svako ima svoje misljenje i svoj neki stile, tako da sto madzid rece, ono sto je nekom WOW nekom je sranje... ali u svakom slucaju uvijek moze bolje, iako madzid dobro zna sta ja mislim o njegovom auticu
POZz svima i ko misli da moze bolje, bujrum pa cemo ga vidjeti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top