BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi samo opusteno dragane hvala na savjetima postujem samo mi nije jasno zasto svaka osoba koja vidi bmw negdje(ne samo moj nego inace) kaze da moraju biti felge sa falcem na njemu, istina takve mu najbolje stoje al nije pod moranjem... Primjer bmw6 (bolesno dobre felge a nigdje falca)

I da napomenem felge su prodane a trenutno na autu su borbet 16' sa mnogo veliki falcem(za prvu pomoc dok ne stignu druge):lol::lol::lol:
 
Član
Iceman je napisao(la):
Ljudi samo opusteno dragane hvala na savjetima postujem samo mi nije jasno zasto svaka osoba koja vidi bmw negdje(ne samo moj nego inace) kaze da moraju biti felge sa falcem na njemu, istina takve mu najbolje stoje al nije pod moranjem... Primjer bmw6 (bolesno dobre felge a nigdje falca)

I da napomenem felge su prodane a trenutno na autu su borbet 16' sa mnogo veliki falcem(za prvu pomoc dok ne stignu druge):lol::lol::lol:



u potpunosti se slazem ovde s tobom...a ako si mislio na ove felge a mislim da jesi...to su BMW M6 design i da....perverzno dobre...

93a4_27.jpg
 
Član
gledaj kolega svatko tko je ikada se bacio na tuning zna sta je to-puno novaca,volje,odricanja,zivaca....da bi ti nakraju netko reko kako to nevalja,nemoj marit za to...(tko misli da moze bolje nek napravi,a sta je bolje to ce suci odluciti...Sto se tice felgi i moja bi ti preporuka bila neke felge s je..... falcom jer e36 ima liniju za takve felge i ima liniju da ga te felge cine jos bjesnijim.puno srece u daljnjem tuniranju i mnogo uspjeha;)

a evo ti i jedan primjer s KOB-a kako mogu felge bez falca da stoje na bebi...
30mblg3.jpg
[/img]
meni je ovo do yaya,jednostavno a dobro
 
Legend
mario-vk je napisao(la):
gledaj kolega svatko tko je ikada se bacio na tuning zna sta je to-puno novaca,volje,odricanja,zivaca....da bi ti nakraju netko reko kako to nevalja,nemoj marit za to...(tko misli da moze bolje nek napravi,a sta je bolje to ce suci odluciti...Sto se tice felgi i moja bi ti preporuka bila neke felge s je..... falcom jer e36 ima liniju za takve felge i ima liniju da ga te felge cine jos bjesnijim.puno srece u daljnjem tuniranju i mnogo uspjeha;)

a evo ti i jedan primjer s KOB-a kako mogu felge bez falca da stoje na bebi...
30mblg3.jpg
[/img]
meni je ovo do yaya,jednostavno a dobro

joj jes mocan majko draga:icon_eek::icon_eek:
 
Član
ice auto ubi baju,nema sta...svaka cast

samo mi se unutrasnjost nesvidja ali moze proci,kralj si majkemi

ej gdje si nabavio tu karamboli versus,jer imao sam je i ja ali otisla zbog lezecih policajaca...
 
Član
badboy je napisao(la):
ice auto ubi baju,nema sta...svaka cast

samo mi se unutrasnjost nesvidja ali moze proci,kralj si majkemi

ej gdje si nabavio tu karamboli versus,jer imao sam je i ja ali otisla zbog lezecih policajaca...

Na koju mislis prednju ili zadnju?
 

IGY

Član
nisu vise ove felge na ovom crnom bmw, vratio je stare brock sa falcom jer na ovim nije mogao voziti,
i da to su te 19-ke sto su se prodavale, a madzide mislim da bi ti legle ove ko udali samar
 
Član
IGY je napisao(la):
nisu vise ove felge na ovom crnom bmw, vratio je stare brock sa falcom jer na ovim nije mogao voziti,
i da to su te 19-ke sto su se prodavale, a madzide mislim da bi ti legle ove ko udali samar

da su manje uzeo bi ih ja al 19ka je vec prevelika...
 
Početnik
prodaju se jos uvijek te 19ke, 2600km sa gumama ...

mogu se pogledat u Sa, probati ...

kontakt 061 209 049
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top