BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam kada je bio kod nas zadnji put u mostaru na Pomocnoj zracnoj luci Ja sam osto ko poliven kantom vode...Ipresionirao me izgled auta a ostali mu nisu bilo ni do ..svaka cast meni se auto svidja
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Ja sam kada je bio kod nas zadnji put u mostaru na Pomocnoj zracnoj luci Ja sam osto ko poliven kantom vode...Ipresionirao me izgled auta a ostali mu nisu bilo ni do ..svaka cast meni se auto svidja

Hvala puno:cool:

emir_89 je napisao(la):
ma ne valja ovo nista. bolja ona zelena astra sto si juce vozo... :D
mislim da si ono bio ti ;)

Nije Astra nego Vectra:lol:
 
Član
opel-opel krs-krs hehehe zezam se... ma ja poslije ispita ne znam kud idem, a kamo li sta ti vozis heheheh :lol:
 
Početnik
ma ovo je najbolji auto sto sam vidio iz bih..

fkt mi je najljepsi auto..jer volim volim volim x 10 ovakve bmw-e..nego ono kad ih fabricki rade..bas mi je bezzee

u jednom folderu gdje su mi svi auti imam sve i jednu sliku od njega :lol::lol:


oko 70 slika ja mislim :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
BoosT666 je napisao(la):
Ja sam kada je bio kod nas zadnji put u mostaru na Pomocnoj zracnoj luci Ja sam osto ko poliven kantom vode...Ipresionirao me izgled auta a ostali mu nisu bilo ni do ..svaka cast meni se auto svidja

također
 
Član
Znam da cete me zasuti kamenjem ali ja cu iskoristiti svoje pravo da iznesem misljenje jer valjda tome forum i sluzi, pogotovo kada se stavi poll

auto je fujjjjj
 
Član
m50b25 je napisao(la):
Znam da cete me zasuti kamenjem ali ja cu iskoristiti svoje pravo da iznesem misljenje jer valjda tome forum i sluzi, pogotovo kada se stavi poll

auto je fujjjjj

Zahvaljujem kolega i nece te niko zasuti kamenjem to je tvoje misljenje i drzi se njega.

pozz

Ostali hvala puno na lijepim komentarima!!!
 
Član
m50b25 je napisao(la):
Znam da cete me zasuti kamenjem ali ja cu iskoristiti svoje pravo da iznesem misljenje jer valjda tome forum i sluzi, pogotovo kada se stavi poll

auto je fujjjjj

uvijek ima jedan pokvaren zub medju hrpom zdravih:D
dosta drugih misljenja ima kao npr.nije moj stil...nije moj ukus..previse napucan...previse nadzidzan...ne svidja mi se boja..felge...ovo ono...al reci fujjjjj za ovu vozilicu je vec vise nego pretjerano...ima nekih stvari na njemu koji se meni nesvidjaju i koje ja nebi stavio al to je vec stvar ukusa i sigurno nije podloga da kazem fujj za ovakvo auto...al dobro...kao sto kazes forum je i svako ima pravo na svoje misljenje...stoga...
 
ma ovo nema dalje vrh vrhova svaka cast jarane samo tako nastavi najbolji si a i ostaces sigurno svaka cast :icon_smile::icon_smile:
 
Član
nekako su mi ti mufleri preruzni nekako bi bolje izgledalo nesto slicno ko na mojoj kockici ( imas tamo u garazi) a ako si jos u potrazi za 2.5 24v javi mi se mozemo nesto naci ima jedan iz e34 kompletan sa svime trebas samo karter zamjeniti ( jer neodgovara od e34 na e36 ) a i njega mogu naci javi se na pm pa se dogovorimo
 
Početnik
m50b25 je napisao(la):
Znam da cete me zasuti kamenjem ali ja cu iskoristiti svoje pravo da iznesem misljenje jer valjda tome forum i sluzi, pogotovo kada se stavi poll

auto je fujjjjj


ma sta ti vozis ..boga tii :icon_question:
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
nekako su mi ti mufleri preruzni nekako bi bolje izgledalo nesto slicno ko na mojoj kockici ( imas tamo u garazi) a ako si jos u potrazi za 2.5 24v javi mi se mozemo nesto naci ima jedan iz e34 kompletan sa svime trebas samo karter zamjeniti ( jer neodgovara od e34 na e36 ) a i njega mogu naci javi se na pm pa se dogovorimo

Snasao sam se za motor u svakom slucaju hvala na pomoci;)
 
Član
ovako necu reci ni dobro niti lose!svoje cu misljenje zadrzat za sebe.mogu skrenit paznju sto bih ja ustvari uradio na tom bmw-u cijelog bih ga promijenio.puno nepotrbnih plastika felge jesu krom al kolega fali im 4 prsta falca!malo manje bojanja unutrasnosti i tih plastika.manje naljepnica tipa brembo a3m itd.manje dricavih boja!u biti sve svest na nesto ovako i skidam kapu!
p.s ice man opt postujem ukus!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top