BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iceman je napisao(la):
Hrvoje je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
@ Hrvoje-tvornicko je dosadno, svako auto isto bljak...

a jesi widio nowog golfa V Gti :lol::lol::lol: na to sam mislio, ili M3 iz twornice :):) al swak ima swoj ukus... owo je za mene preĆerano

Ne znam dali si mozda bio na nekom Street Race-u, pa da vidis kako vlasnici ovih tvornickih auta placu kad ih dere golf kec od 1000 KM...
A vlasnik Golfa glupan ulozio u motor 5000 KM a mogao je vozati puno bolje auto.

To se zove Tuning i mislim da se oko toga vrti ova stranica i vecina raje ovdje, a ne oko sajma tvornickih automobila!

bola nisi me shvatio, tvornicki dotjerano auto, a ne 100 miliona plastika po njemu koje nemaju nikakve svrhe, na to sam mislio...
tebi svaka cast nema sta, i truda i para je tu otislo, sretno!!!

PS: vidit ces mog coupea samo da ga uslikam  :icon_twisted:
 
Član
boTa.buGojno je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
ajdin_ze je napisao(la):
Svaka cast na ulozenom trudu i novcu ali ocjena nije los.
Spojler nazad totalno odudara od auta i nidje veze sto bi reko maca.
Karambolke su mi previse kockaste.
Tabla mu svakako svijetli zuto i fabricki.
Sjedista su koliko vidim fabricka samo presvucena a pise da su radjena po narudzbi.
Definitivno radjen da se cuje sto mi se opet nesvidja nikako.Bucan je previse.
I na ovaj izgled neki bezveze motor koliko sam cuo.Meni previse ruznih detalja.
Opet kazem svaka cast na trudu.Ipak je puno posla.

Ajdine, jesi li ti ikada cuo za styling takmicenje??
Znaci sto vise nefabrickih dijelova na autu da dobro izgledaju kao cjelina, i nigdje ne pise da za to takmicenje trebam da imam M3 twin turbo masinu od 500 ks pod haubom!!!
2. nadji mi ti bolje karambolke za njega pa da se dogovorimo odmah
3. sjedista su radjena po narudjbi u tom smislu da je materijal i natpisi po mom chejfu nije kupljeno tako!!!
4. ti si me mozda vidio negdje ili cuo prije 2 mjeseca kada je auto jos uvijek bilo u fazi pripreme i auspuh nije bio zavrsen, sada je skroz druga prica

Iskreno ne zanima me tvoje misljenje niti misljenje Mladena iz Mostara, jer uvijek ima ljudi kojima se ne svidja ono sto je drugima wow, meni je dovoljno priznanje ovi pehari koje sam zasluzno dobio tacnije 3 prva mjesta i dva druga, gdje god sam se pojavio nisam otisao praznih ruku.

Pogledaj malo 22. januara izbor vozaca godine, pa ces vidjeti mene i moje RUZNO auto. Titula najljepse auto 2007 god u BiH nije mala stvar a auto jos uvijek nije kompletirano.

Lijep Pozdrav
S Postovanjem, Madzid Jazic:cool:

BRATE PUSTI IH AHHAHAHHA MOJ BMW JE NOSIO NALJEPNICU KAKO SE PISA NA VW A TO I ZASLUZUJE TO AUTO BMW JE AUTO A NE KOLICA KAO GOLF 2 " ZATO RECITE COVJEKU RESPEKT I TO JE TO SVAKA CAST BRATE EEE LUDNICAAAAAAAAA EXTRA JE EXTRA BAS EXTRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA LOODILOOOOOOOOOOOO


sta je tebi
a s tom naljepnicom si ga "napucao" joj
 
Član
Hrvoje je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Hrvoje je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
@ Hrvoje-tvornicko je dosadno, svako auto isto bljak...

a jesi widio nowog golfa V Gti :lol::lol::lol: na to sam mislio, ili M3 iz twornice :):) al swak ima swoj ukus... owo je za mene preĆerano

Ne znam dali si mozda bio na nekom Street Race-u, pa da vidis kako vlasnici ovih tvornickih auta placu kad ih dere golf kec od 1000 KM...
A vlasnik Golfa glupan ulozio u motor 5000 KM a mogao je vozati puno bolje auto.

To se zove Tuning i mislim da se oko toga vrti ova stranica i vecina raje ovdje, a ne oko sajma tvornickih automobila!

bola nisi me shvatio, tvornicki dotjerano auto, a ne 100 miliona plastika po njemu koje nemaju nikakve svrhe, na to sam mislio...
tebi svaka cast nema sta, i truda i para je tu otislo, sretno!!!

PS: vidit ces mog coupea samo da ga uslikam  :icon_twisted:

Ma ok shvatam poentu, ajde slikaj pa stavi slikice, koja je mashina?
 
Član
jarane, vjerovatno nisi procito pravila foruma, jok otvarati stare teme bez nekog posebnog razloga...
 
Član
dobar auto nema sta...ipak to je BMW i bez sminke on je odlican...;) sve u svemu svaka cast...;)
 
Član
Nemam bolje slike pa cu iskoristiti ovu iz Novog Sada...

Malo se radilo na unutrasnjem i vanjskom dijelu vozila nabacio se novi dvd player koji pored mnogobrojnih funkcija podrzava rikverc kameru koju sam ugradio u zadnji branik. Takodjer tu je novi izduv






 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top