BMW E36 Coupe M-Technik 320i

BMW E36 Coupe M-Technik 320i

Član
bmw ti je drama, znaci nema dalje vrh vrhova, a jel ti sekvent plin (kod njega plasticna grana a cuo sam slucajeva da ljudi stavljaju i monopoint na plasticnu granu)



i koliko si ga platio bgti, posto sam ga i ja gledo na piku;);)
 
haso je napisao(la):
bmw ti je drama, znaci nema dalje vrh vrhova, a jel ti sekvent plin (kod njega plasticna grana a cuo sam slucajeva da ljudi stavljaju i monopoint na plasticnu granu)



i koliko si ga platio bgti, posto sam ga i ja gledo na piku;);)

Jeste sekvent drug al ne znam ti detalje oko njega jer ga ja nisam ugradjivao a do sad ga nikad nisam ni imao ... cijena nije tajna izaso me 7.800 Km et pozz
 
Legend
vidi se da je bimer pao u prave ruke , "ovog" puta , eto nikad se ne zna , ovako gledajuci po slikama , kao da su ga samo u garazi drzali prije tebe

svaka cast , sve ce to doci na svoje , bolje uraditi polako kako treba , nego brljati po autu za siću .... planovi su ti na visokom nivou
samo naprijed , sretno u radovima jos jednom ;)
 
enesss je napisao(la):
vidi se da je bimer pao u prave ruke , "ovog" puta

svaka cast , sve ce to doci na svoje , bolje polako kako treba , nego brljati po autu za siću ....
samo naprijed , sretno u radovima jos jednom ;)

ma brate necu ga nikad prodat sto se mene tice,osim ako me nedo Bog nevolja kakva ne natjera... oduvjek sam zelio ovaj model tako da sad kad sam ga se napokon dokopao nedam ga ! hahhaa trenutno s radovima necu zapocinjat jer sam malo u deficitu zbog skolovanja jbg... al polako ne zuri mi se ,sebi ga radim.. et pozz
 
RE: BMW E36 Coupe M-Technik 320i (Stigle nove šunjalice str.6.)

Kupljene od clana Edis_m3 Brock B12 :D
Sad cekaju da se prosire rubovi pa na montazu :)

250320121106.jpg


250320121104.jpg


250320121103.jpg


250320121105.jpg


250320121102.jpg
 
Top