BMW E36 Coupe M-Technik 320i

BMW E36 Coupe M-Technik 320i

Legend
i meni se cini da je na forumu bilo auto ....

kako god , stvarno je prelijep , drzi ga ovakvim , vidi se da su prijasnji vlasnici bili pravi ljubitelji

a da ga utegnes ? sta je u planu ?

samo naprijed i sretno u radovima ;)
 
Legend
http://www.bhtuning.com/bmw-m-technik-nove-slike-update-t-17954.html

odlican BMW druze, nema ljepseg coupea;)
 
Nexus je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/bmw-m-technik-nove-slike-update-t-17954.html

odlican BMW druze, nema ljepseg coupea;)

Nesto mi se cini da to nije taj...ovaj od tdipowera je bio prodan u livno pa je opet otisao dalje...
agadje mu je spojler s gepeka...
 
corrado je napisao(la):
auto je perfekcija

hvala

George je napisao(la):
sigurno si ponosan benga je drama dobar :icon_smile:

naravno,to je ljubav moja hahha:D

mokeBass je napisao(la):
odlican bmw, perfekcija... vidio sam ga prije par dana u gradu, samo nemogu da se sjetim gdje....

moguce moguce ... .;)

enesss je napisao(la):
i meni se cini da je na forumu bilo auto ....

kako god , stvarno je prelijep , drzi ga ovakvim , vidi se da su prijasnji vlasnici bili pravi ljubitelji

a da ga utegnes ? sta je u planu ?

samo naprijed i sretno u radovima ;)

hvala drug,ne znam za sve vlasnike bivse al ovi zadnji i nisu ga bas odrzavali sto se tice mehanike.. u planu je da mu motor kompletno repariram,ocistim sve sto je potrebno zamjenim i sto se tice limarije da ispjeskarim i opet vratim ovu boju i malo unutrasnjost osvjezim to je to al polako... dok kane koja para:D

dzinn16v je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/bmw-m-technik-nove-slike-update-t-17954.html

odlican BMW druze, nema ljepseg coupea;)

Nesto mi se cini da to nije taj...ovaj od tdipowera je bio prodan u livno pa je opet otisao dalje...
agadje mu je spojler s gepeka...

bio u livnu pa u banjaluci i ja otisao gore po njega i kupio ga ,to je taj bio nekad u sarajevu;) a poskido neko vremenom sitnice...
 
edoze je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
ima dovoljno snage a trosi znatno manje od 2.5

cini ti se;)

brate ne cini mu se ,potrosnja po gradu mu ne predje vise od 11L vjeruj mi;) imam plin a vozam ga na benzin i fakticki ne izlazim iz njega nikako :D i danas sam namjerno nasuo za 10 km presao 115 km i jos imam benzina ... kombinacija grad i otvorena voznja:D
 
OggyBoy je napisao(la):
Sarajlija je napisao(la):
nasuo za 10 km presao 115 km i jos imam benzina ... kombinacija grad i otvorena voznja:D

:lol::lol::lol:

Vic godine.
Super BMW, ali nije perpetumobil sigurno.:D

smjeskaj se ti ja nemam koristi od laganja drug i jeb,. se meni za potrrosnju... kazem kako jes .. zakuco kazaljku na nulu ,nasuo za 10 i preso 115 km pa ti vjerovo il ne briga me.. u ostalom nisma ovdje da se prepirem i raspravljam sa vama kome ne odgovara garaza fino preskoci ha ja;)
 
Član
kralju da nisi nasuo 10 litara :icon_question: to bi bilo realno al ovako za cenera s benzinjarom to da predjes nema teorije ;)
 
Top