BMW E36 Coupe M-Technik 320i

BMW E36 Coupe M-Technik 320i

Frenkie-3B je napisao(la):
dobra bengara pravo kakvi su planovi to s dotezanjem? ;)

hvala ;) kompletno sredjivanje motora i ciscenje,sredjivanje limarije i sto se tice unutrasnjosti neke sitnice male i naravno ugradnja klime;)
 
RS6Avant je napisao(la):
kralju da nisi nasuo 10 litara :icon_question: to bi bilo realno al ovako za cenera s benzinjarom to da predjes nema teorije ;)

eto nek je 5 km bilo u rezervoaru znaci 15 km ,ne litara,maraka!


Frenkie-3B je napisao(la):
Sarajlija je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
dobra bengara pravo kakvi su planovi to s dotezanjem? ;)

hvala ;) kompletno sredjivanje motora i ciscenje,sredjivanje limarije i sto se tice unutrasnjosti neke sitnice male i naravno ugradnja klime;)
sretno u planiranim radovima ;)

hvala
 
Član
Sarajlija je napisao(la):
smjeskaj se ti ja nemam koristi od laganja drug i jeb,. se meni za potrrosnju... kazem kako jes .. zakuco kazaljku na nulu ,nasuo za 10 i preso 115 km pa ti vjerovo il ne briga me.. u ostalom nisma ovdje da se prepirem i raspravljam sa vama kome ne odgovara garaza fino preskoci ha ja;)

Nit' se smješkam, nit' se svađam, a garaža mi se sviđa, samo, malo je nerealno, ali ako je tako, svaka čast.
 
OggyBoy je napisao(la):
Sarajlija je napisao(la):
smjeskaj se ti ja nemam koristi od laganja drug i jeb,. se meni za potrrosnju... kazem kako jes .. zakuco kazaljku na nulu ,nasuo za 10 i preso 115 km pa ti vjerovo il ne briga me.. u ostalom nisma ovdje da se prepirem i raspravljam sa vama kome ne odgovara garaza fino preskoci ha ja;)

Nit' se smješkam, nit' se svađam, a garaža mi se sviđa, samo, malo je nerealno, ali ako je tako, svaka čast.

brate imam li sta od laganja? nemam fino kazem da sam to probao i dosao kuci sa predjenih 115 kilometara bez silovanja i gasanja,normalne voznje,vise otvorene nego gradske i eto nek je 5 km bilo u rezervaru znaci kao da sam nasuo za 15 maraka i to je to.
 
Član
Pa dobro, svaka čast, ne moraš odma' živčaniti, vjerujem da može malo potrošiti, pogotovo na otvorenom.;)
Nego, naspeš pun, poništiš sat, isprazniš, dospeš opet pun, pa sračunaj.;)
 
OggyBoy je napisao(la):
Pa dobro, svaka čast, ne moraš odma' živčaniti, vjerujem da može malo potrošiti, pogotovo na otvorenom.;)
Nego, naspeš pun, poništiš sat, isprazniš, dospeš opet pun, pa sračunaj.;)

ma ok ne zivcanim:D nego et testirao onako da vidim moze li i to cudo :D a inace nije mi to bitno toliko ,nego na konto onih prica kao trosi 14,15, itd... samo me nervira kad neko prica( ne odnosi se na tebe) o necemu kao na primjer kad sam se informisao o ovom bmw-u za plin i to ,sve neki strucnjaci govore joj ne valja ti to jebe motor bla bla ,zapinje ,stuca , ma nema covjek bi reko trulja neka ja kupio vozo ga na plin nigdje veze sa zivotoom plin ko lutka slusa, motor se ne cuje ni sekunde,nikad ne bi covjek rekao da ide na plin ,nit smrdi nit ista al sve neki strucnjaci jbg kontas me... e tako i za ostalo ,ko kad bi neko od nas uzeo ferarija i ja sad odem na net informisem se na osnovu clanaka nekih o ferariju i solim pamet liku sto ga ima a ja nikad u zivotu nisam prismrdio tom auto razumijes....
e to me izervira pa popijem persen ,dva:p
 
Član
brate ja vozim 1.4tdi i za 10km ne mogu po gradu preci 115km, jos zivim u sto puta manjem gradu od sarajeva, tako da il ti ne valja kazaljka il ti ne valja racunica
nemoj se uvrijedit al je tako, skroz nerealno je da za 10km predjes toliko kilometara
 
Član
drug nebih da spamam, nije mi u obicaju:D, al imao sam kocku 1.8b, brate mili srko je bozju kisu, a tvoj je jos jaci, kod mene cadjo uzme otprilike 10km na 100km, znaci nema sanse da 2.5 uzme tako malo, znaci potrosnja ti je nekih 3-4l na 100km.....
 
Član
Kod mene kocka kad sam je tek kupio u 5 ubacis i nekih 80 km/h pokazuje da trosi 3l ona kazaljka, mislim da je moguce ovo gore sto kaze :icon_biggrin:
 

IKO

Član
nekab bio od mog frenda iz livna. extra bmw nema dalje,samo treba ubacit 2.5 24V i onda ce biti perfekcija;)
 
mokeBass je napisao(la):
drug nebih da spamam, nije mi u obicaju:D, al imao sam kocku 1.8b, brate mili srko je bozju kisu, a tvoj je jos jaci, kod mene cadjo uzme otprilike 10km na 100km, znaci nema sanse da 2.5 uzme tako malo, znaci potrosnja ti je nekih 3-4l na 100km.....

drug nije 2.5,2.o je al ok

Iko je napisao(la):
nekab bio od mog frenda iz livna. extra bmw nema dalje,samo treba ubacit 2.5 24V i onda ce biti perfekcija;)

da da bio nekad , ma meni mjera 2.0 150 konjica nisam nes tim opterecen vise sam za izgled;)

saleee je napisao(la):
Preljep bimer, svaka cast na izboru;)...

hvala,to je ljubav moja hhaha,pozz

BMW 316i 90god je napisao(la):
Kod mene kocka kad sam je tek kupio u 5 ubacis i nekih 80 km/h pokazuje da trosi 3l ona kazaljka, mislim da je moguce ovo gore sto kaze :icon_biggrin:

pa za tu vrstu voznje i kazem :D nek je jos koji litar bio u rezervaru prije sipanja i eto nagura se :D pozz
 
Član
Sarajlija je napisao(la):
edoze je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
ima dovoljno snage a trosi znatno manje od 2.5

cini ti se;)

brate ne cini mu se ,potrosnja po gradu mu ne predje vise od 11L vjeruj mi;) imam plin a vozam ga na benzin i fakticki ne izlazim iz njega nikako :D i danas sam namjerno nasuo za 10 km presao 115 km i jos imam benzina ... kombinacija grad i otvorena voznja:D

drug imao isti motor 2 godine;)
11-12-13 gradske,normalne voznje...po zenici,koja je,u principu,brzeg saobracaja nego sarajevo...otvorene 7-8-9...
ove gore brojke sto se gadjas njima,mozda na plin...ja ne mogu s astrom dizelom preci toliko...znaci sestak ti trosi 3,864734299516908 litara goriva...al nisi sve potrosio:D malo majku mu,malo:lol:
 
edoze je napisao(la):
Sarajlija je napisao(la):
edoze je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
ima dovoljno snage a trosi znatno manje od 2.5

cini ti se;)

brate ne cini mu se ,potrosnja po gradu mu ne predje vise od 11L vjeruj mi;) imam plin a vozam ga na benzin i fakticki ne izlazim iz njega nikako :D i danas sam namjerno nasuo za 10 km presao 115 km i jos imam benzina ... kombinacija grad i otvorena voznja:D

drug imao isti motor 2 godine;)
11-12-13 gradske,normalne voznje...po zenici,koja je,u principu,brzeg saobracaja nego sarajevo...otvorene 7-8-9...
ove gore brojke sto se gadjas njima,mozda na plin...ja ne mogu s astrom dizelom preci toliko...znaci sestak ti trosi 3,864734299516908 litara goriva...al nisi sve potrosio:D malo majku mu,malo:lol:

ma ok drug nebitno vise o tome.. pozz

Nego da mi ne odemo previse od teme sa glupim raspravljanjem o potrosnji :D evo sta je u planu sto se tice unutrasnjosti auta...

Postavljanje crom prstenova moguce sa ovom kombinacijom carbona...



Zatim ukoliko se odlucim sa carbon detaljima postavio bi i lajsne u tom folu sa oznakom M3



ukoliko ne onda nesto ovako...




Papucice M3



Patosnice M3 (crne)



Rucica mjenjaca M3



I na kraju prednja dva sjedista M3



i to bi bilo to sto se tice unutrasnjosti na kraju kad se sve to uklopi osvjezit sve to sa kozom(moguce bijelom) vrata,naslon za ruku i sjedista obrubljena sa plavim koncem sto pribliznije boji auta,kao i farbanje plastika(samo neke) u boji auta tako da se sve to fino uklopi;)

a sto se tice vanjskog dijela samo na prednju masku dodati LIP i to je to nista vise samo prelakirat opet u istu boju ....
to je zamisao kako bi trebao izgledati vremenom...

Slike unutrasnjosti auta(trenutno stanje) uskoro!
pozz
 
Top