Bmw e34 525 24w NECE DA UPALi

Bmw e34 525 24w NECE DA UPALi

Član
Ma nije da sam mekan , nego znas ono kad ulozis tako reci zadnji fening u " auto " ( i onda govno jedno majstorsko nezna sastaviti to sve ) sto se zove majstor ako nezna sastaviti djelove i uraditi kako treba .
i to meni digne zivce i auto mi ohladi , kao sto mi je sad ovaj bmw ohladio totalno , da i kad ga napravim necu ga vozat , ice na pik i prodaja ili zamjena nesto prednje vuce , audi ili neko drugo auto , vise neznam ni sam sta cu
jos po belaju razbijem jucer drugo auto okrecuci se na parkingu sav zbunjen
moro kupovat ulje , antifriz amortizer za citroena samo izdatci . i okrecuci se na parkingu udarim od nekog lika omegu b ono kraj rezervara svu je zguzvam a na mom citroenu samo spala farba sa coska stranice i malo stopka napukla eto ma sv evise u Q
 
Član
Nece da upali NIKAKo
ufazen motor , namejsteno sve
ALI DA UPALI NECE NIKAKO !
sam vise neznam sta cu i sta da radim
 
Član
brzo vergla
jarane sekunda fali znaci , samo treba da prebaci i upali
kompresija extra mjerena na instrumentu , ali nece da sastavi ja vise neznam ziv
ufatio sam se za glavu
http://www.pik.ba/artikal/4391573/pokvaren-bmw-e34-525i-24v-registrovan-citaj-detaljno/
postavio ga na pik , neznam vise sta cu jbtg
 
Član
aaa pa onda majstor nije vanos slozio kako treba i zato nece da upali....

probajte na guranje upaliti mozda sastavi sa vise obrtaja....
 
Član
ZAkacio ga danas za drugo auto , NECE NEMA SANSE
znaci nikako na guranje ovako onako nece NIKAKO
 
Član
e jebiga stari
da bi auto uplalio u principu trebas tri stvari (ako pretpostavimo da je ufazen dobro)

Kompresiju
gorivo da sprica iz injektora a ne samo da dolazi do njih
varnica na svjecici

ti kazes da imas sve to i da nece da upali...

zanimljivo....
 
Član
Majstor kaze da je Ufazen sigurno , a sad jeli ja to nebih znao reci , jere sam Laik za to
Kompresija extra dobra, dobro vergla ,brzo
gorivo ima u onome crijevu sto se kopca ma onu kao metalnu sipku iznad dizni znaci skidano , gorivo siklja tuda bas ,
varnicu na svjecici ima

ja vise neznam sta cu , vjeruj prijatelju , ufatio sam se za glavu ziv , neznam sta da radim
 
Član
mogu se dizne ''oslusati'' da li skljocaju a najobje da se dizne skupa sa magistralom malo izvuku iz usisne i da neko zavergla a neko da gleda jel spricaju.....


dal uopste smrdi benzin a auspuh, da li ste vadili svjecice, jesu li mokre?
 
Top