Bmw e34 525 24w NECE DA UPALi

Bmw e34 525 24w NECE DA UPALi

Član
Ovako , neki su pratili moju proslu temu , naime stvari ovako stoje :
Na bmw-u zamjeno dihtung , glava bila ciknula na 2 mjesta mala oko 3mm , glava zaavaranea , obrusena, ispitiana , sve ok . to postavljeno . termostat nov , vodena pumpa nova , akumulator nov . postavljeno sve
auto vergla, gorivo dolazi , baca struju , jako i brzo vergla , izbaciva zrak na auspuh, ali da sastavi NEMA SANSE , znaci nikako nema sanse . sam neznam sta cuu vise
auto je ufazeno namjesteno . neznam vise sta da radim gdje da gledam , treba hitno pomoc nekog Poznavaaoca Bmw-ea i ovog 24w motora
POMAGAJTE AKO BOGA ZNATE:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
ili nije dobro ufazen pa je pokrivio ventile ili iz nekog razloga nije napunio podizace....
jeste nasuli novo ulje?
ja svaki put rastavim sve i jedan podizac i ocistim i izduvam te sastavim u ulju tako da auto u 99.9% slucajeva upali na cvoku.


ako brzo vregla problem je jedan od ova dva sta sam naveo.

Sretno..
 
Član
mjenjaj ti majsotre sto sastave motor iz 90-ih pa kukaju po netu za rjesenjem.....



:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

sta da mu dođe ovaj novi sto je radilica stegnuta u glavu motora :icon_rolleyes:
 
Član
Ama rekao sam ja odma da ja nemam ovdje majstora da valja , to sam odma rekao jel tako Suki ??
ovdje su sve livadari sto se toga tice . NIKO NECE ni da uzme BMW da ga rastavi a kamoli da ga pravi , eto to je dovoljan dokaz majstorluka .
 
Član
A sta cu sad jbt jbg neznam
ako ovaj sutra nista ne napravi neznam sta cu
najgore mi je sto moram auto SLEPAT , to nevolim nikako djaba vucat auto
eto sta je problem i opet pitanje sta ce bit
 
Član
ma taj je pao u nesvijest tvoj majstor kad je video lancanike i lance bez oznaka i iceg :lol:

pokrivio ventile garant... ako podizaci nisu napunili oni lupaju kad verglas...ako nista ne lupa niej dobro brate.
 
Član
Neznam budul ventili pokrivljeni
auto ide na otpad
ja vise nemam ni volje ni strpljenja niti para za ulagat !
 
Član
kaki otpad majstor ima da pravi dok ne neparavi i nema primanja drugog auta samo to da radi..jesi ti pametan!
 
Član
Neznam prijatelju nista vjeruj mi , vidjetu cu jos sutra , kako ce ispast i na sto ce licit
nebudel ok neznam sta cu ni sam , morat cu dobro razmislit i to je to
 
Top