Bmw E32 750i

Bmw E32 750i

Član
soffa je napisao(la):
lijepo se ovaj mp3 uklopio u ostatak..super je..;)

Dugo sam tražio muziku za auto. Prvo sam konto da ubacim neki original, ali sve je to pred kraj životnog vijeka, a i rijetko se mogu naći za normalne pare. Odlućio sam se za Ovaj JVC Player zbog mogučnosti podešavanja boje panella i displaya do u nijansu, i inaće odličnih mogučnosti koje posjeduje za normalnu cijenu. Ovako sad streamam muziku sa mobitela, imam handsfree, navigacija sa mobitela se isto oglašava preko zvučnika tako da je baš dobra stvar. Inaće player je bez CD-a isključivo BT ili Stick.


Harli_team je napisao(la):
Mogu misliti kako se čuje, drug auto je ;)

Ne čuje se nikako ;)

Imam jednu anegdotu:

Kupio ja tek auto i krenuo sa suprugom i djecom da se malo provozamo auto putem. Tako mi spičili do Travnika, najeli se tamo i krenemo nazad, a meni se prispalo, ne mogu da gledam na oči, sve kljucam. Rekoh Ženo ili vozi ili sačekaj da odspavam. Poslije kratkog ubjedjivanja sjedne ona za volan , ja na suvozačko i zaspim. U jednom momentu otvaram polako oči vidim vozimo auto putem , kontam haj još malo pa kući, idemo lijevom trakom ali mi ona auta u desnoj prolaze kraj nas ko da im idemo u susret, pogledam cajger i imam sta vidjeti, idemo skoro maksimalnom brzinom elektronski ograničenom, a u autu tišina muzika lagano svira , ni vozač pojma nema koliko brzo ide... ma ljepota :)



dellas je napisao(la):
Kakav stroj! V12 jbt, kao trokira mi nesto auto i radi na 11 ne znam sta mu je :) Svaka cast na autu, ovo je neverovatna masina.

Eh upravo se to prošle godine dešavalo , motor radio na manjem broju cilindara dok je bio hladan :)

Tako da sam dijagnosticirao uz muku da mi falša zrak i pristupio dihtovanju usisa:

Dosta posla dok se dodje do usisnih grana:



A onda još više dok se iste skinu:

Na ovo je ličio dihtung nakon 20 i kusur godina eksploatacije. S obzirom da je jedan dihtung 200Eur a ima ih 4 pristupili smo dihtovanju diht masom od 20 KM, koja je uradila posao da i dan danas nemam problema.


Inaće je dihtung pored toga što pravi dosta problema na ovom motoru, dobra zamisao s aspekta da odvaja usisne grane potpuno od glave motora i na taj način ih drži relativno hladnima a sve zbog usissavanja što hladnijeg zraka.
 
Član
nenormalno ocuvan,svidza mi se pogotovu iz nutra i jos edc ,imali li hi-fi system orginaln u njemu ???
 
Član
335i je napisao(la):
nenormalno ocuvan,svidza mi se pogotovu iz nutra i jos edc ,imali li hi-fi system orginaln u njemu ???

headunit je aftermarket JVC dok je pojacalo i zvucnici OEM i ima jako dobar zvuk.
 
gledam ove zadnje slike i mislim da bi dobro bilo da ispoliras rubove felgi,jer imas puno chrom detalja,bas bi se uklopilo(naravno osim ako ne zelis dirat felge,znam da nisu jeftine,ali eto savjet je uvijek dobrodosao) ;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Teško će na ovim felgama ispolirat rub jer krakovi prelaze na rub...


Upravo,

raspitivao sam se za izvlacenje falca ali se u konacnici ne isplati jer zbog krakova rezultat ne bi ispao kako valja i vidio bi se prelaz. Najbolja varijanta bi bila poliranje kompletnih felgi ali to je izuzetno zahtjevno.

tvrdoglavi je napisao(la):
gledam ove zadnje slike i mislim da bi dobro bilo da ispoliras rubove felgi,jer imas puno chrom detalja,bas bi se uklopilo(naravno osim ako ne zelis dirat felge,znam da nisu jeftine,ali eto savjet je uvijek dobrodosao) ;)

U svakom slucaju hvala na savjetu mozda kad stignem da ih ofarbam u malo tamniju metalik sivu sa visokim sjajem.
 
Top