Bmw E32 750i

Bmw E32 750i

ovo je nemoguce kako je ocuvana,ja sam imao dvije 735i i to 1996 i jednu 735iL sve do nedavno, imao sam plan da to auto restauriram,ali nazalost losa je bila,svaka cast za auto,jos nemogu da vjerujem da je u ovakvom stanju,koliko je presla?
 
dobre su to bile fele,ali otisle su uz bmw,
ovo su bila za tebe fele http://www.pik.ba/artikal/1393189/alu-felge-bbs-rs/
cuj se sa ljubojom on ih je kupio od mene[/u]
 
Član
tutwagen je napisao(la):
ovo je nemoguce kako je ocuvana,ja sam imao dvije 735i i to 1996 i jednu 735iL sve do nedavno, imao sam plan da to auto restauriram,ali nazalost losa je bila,svaka cast za auto,jos nemogu da vjerujem da je u ovakvom stanju,koliko je presla?

malo preko 250000. Kompliment ide ranijim vlasnicima, jer je auto u gotovo pa u fabrickom stanju. Danas bio na dijagnostici, gdje nije pokazao niti jednu gresku.
 
Član
predobar bmw :icon_cry: ovo mi je san,,,nedavno sam htjeo jednog uzeti 3.0 plin...pogledali auta i ovaj mi malo vise trazio doplate a ja nisam imao :icon_cry: abd na proljece ce jedan vakav u garazu :cool:
nego koliko trosi plina :icon_question: znam da se to ne pita al me interesuje onako :cool:
 
Član
enesss je napisao(la):
svaka cast za auto , ovo je za mene pravi bmw , nisam naklonjen novijim generacijama koliko ovome , oprema je vrhunska , svaka cast jos jednom , cuvaj ga....savrsen je ;)

slazem se sa enesom, nema bmw-a bez starog bmw-a :cool:

svaka cast na auto, stvarno je za pozeliti
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
predobar bmw :icon_cry: ovo mi je san,,,nedavno sam htjeo jednog uzeti 3.0 plin...pogledali auta i ovaj mi malo vise trazio doplate a ja nisam imao :icon_cry: abd na proljece ce jedan vakav u garazu :cool:
nego koliko trosi plina :icon_question: znam da se to ne pita al me interesuje onako :cool:

otvoreno 14-16l grad 20 -25l
 
Član
San snova, skidam kapu, druže.;)

Daj još slikica, neke sitne detaljčiće i to, obožavam starije BMW-e.;)
 
Član
Strasna vozilica :cool: Zapanjujuce ocuvana stvrano,samo jos da nabavis org volan i kazetofon :icon_biggrin:
 
Top