Bmw E32 750i

Bmw E32 750i

Član
Auto juce bilo na dijagnostici, gdje je pokazalo 0 gresaka.;)

opsivanje originalnog volana je u toku, uskoro ce biti i nekoliko slika navedene akcije. Na piku sam nasao ovaj BMW cd player:
www.pik.ba/artikal/2031712/originalni-bmw-cd-player/

da li neko zna je li se navedeni model ugradjivao u e32?
 
Ja sam pogledao na googlu slike, slicni su se ugradjivali, male su razlike, tako da bi se i taj fino uklopio ;)
 
Član
Za skepticne koji se pitaju kako plinska instalacija moze stati pod haubu V12 motora evo nekoliko slicica navedene instalacije:




plinski ECU-i iza desnog fara:





Rasplinjac iza lijevog fara:



plinski railovi:



konfiguracija gepeka sa bocom od 85 litara:









Evo par slika sa danasnje zamjene popucalih konaca na volanu:





nakon ovoga volan namazan kremom za cipele koja mu je dala sjaj i ispoliran , tako da izgleda pravo dobro.

uskoro ide u auto umjesto smjesnog drvenog ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ja sam pogledao na googlu slike, slicni su se ugradjivali, male su razlike, tako da bi se i taj fino uklopio ;)

najvjerovatnije da ću taj i ugraditi, samo se moram riješiti DVD-a prvo.
Ovom prilikom , ako neko ima zainteresovan za Pioneer DVD player kojem ne radi automatsko uvlačenje screena, nek se javi.
 
Član
Kakav stroj! V12 jbt, kao trokira mi nesto auto i radi na 11 ne znam sta mu je :) Svaka cast na autu, ovo je neverovatna masina.
 
Član
Hvala,

Bmw je spavao zimski san do danas ;) preko zime se vozao Puntac od zene, a danas je legla registracija za sedmicu. Jes da smo milju kraci za registraciju al vrijedi.

Danas je bilo detaljisanje enterijera i mazanje koze da ne izgori. Naravno okinuto je i nekoliko slikica:



 
Član
svaka cast perfekcija :icon_eek: , daj nam malo detaljnijih slika iznutra i izvana ako moze :cool:
 
Član
mahe007 je napisao(la):
Malo je reci da je BMW odlican:cool::cool:;)

Hvala,

golf2 je napisao(la):
svaka cast perfekcija :icon_eek: , daj nam malo detaljnijih slika iznutra i izvana ako moze :cool:

Hvala,

ima nesto starijih slika na prethodnim postovima, planiram za vikend da uradim novi set na nekoj atraktivnoj lokaciji pa cu postaviti.
 
Top