BMW e32 735i

BMW e32 735i

Član
Kasnis druze, prije 10- ak dana sam bio tu u komšiluku, tu gdje je drvena ograda, radi mi jaran u toj kuci, al nisam vidio sedmice i bas mi je zao. Tacno bih ga volio vidjeti uzivo
 
Član
edoze je napisao(la):
ista masa, a 188KS na plinu:D
tvoj je u velikoj prednosti;)
sto se tice tamnjenja ikakvog, ne svidja mi se kad neko glumi mafijasa u crnoj sedmici, najbolje je poskidat sve folije, jer sedmica ima sjajna sjedista za pokazat:cool:

e to je druga stvar kad je auto na plinu a neka folija zasad imaju i one svoju namjenu :)

zAaKy je napisao(la):
Kasnis druze, prije 10- ak dana sam bio tu u komšiluku, tu gdje je drvena ograda, radi mi jaran u toj kuci, al nisam vidio sedmice i bas mi je zao. Tacno bih ga volio vidjeti uzivo

dodjes drug kad god hoces i podis ga uzivo samo mi javis ovdje preko poruka i to je to a sedmica je dosla prekjuce pa je za to nisi vidjeo
 
Član
RE: BMW e30 m-tech 1

evo da skinem prasinu sa garaze dakle prodana je sedmica,kupljen bmw e30 m-tech 1 u solidnom stanju od opreme ima svasta nesto :)
servo
abs
el stakla 4x
el retrovizore
grijanje sjedista
board computer
airbag
siber
centralnu
alu felge

znaci bmw je u solidnom stanju malo ga je uhvatila hrdja za moj ukus previse pa prvo ide na varenje aBd u ponedeljak dolazio limar procjeno je sve izat ce me 350-450 km zajedno sa farbanjem tih nekih sitnica koje ce se odraditi,nakon toga ide m-tech 1 volan,rucica mjenjaca i koza mjenjaca, presvlacenje sjedista, ostalo cemo vidjeti sta bude potrebno :) evo i par slicica da vidite o cemu se radi slike su sa pika nemam mob da poslikam ja al bit ce slike kako budu radovi u toku.LP
28i00sz.jpg
tapi0h.jpg
2w57zwn.jpg
scxk49.jpg
24ezuat.jpg
15qt4e1.jpg
v83rp.jpg
ji2x40.jpg
qpoufr.jpg
 
BHT Ovisnik
zasto proda sedmicu, meni mnogo ljepsa,a za luskuz da ne pricamo:icon_biggrin:
 
Član
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
Fina oprema druže :cool:,i šta je ovo tek ga uzeo i odmah ga prodaješ :D http://www.pik.ba/artikal/5481036/bmw-320i-m-tech-1/

stavio ga juce bio se nazivcirao mislio da ima vise ulaganja nego sto ima hehe skinut cu ga sad :D

allroad je napisao(la):
Nek je sa srecom drug!
Koji je motor? Sto mjenjac ovako stoji?

motor je 2.0, 92KW, a otislo je nesto neznam ni ja sta rece mehanicar uglavnom 20KM je tako da ce za par dana stojat kako treba

CoL3 je napisao(la):
zasto proda sedmicu, meni mnogo ljepsa,a za luskuz da ne pricamo:icon_biggrin:

drug sedmica eh firma stala nema posla nisam mogao sebi priustiti to auto iako mislim da je nikad necu prezaliti jer je bila savrsena al sta je tu je idemo dalje da dotjeramo kockicu u red da bude najbolja u gradu nadam se za mjesec dana da se nece moci poznati u ponedeljak varenje pa lakiranje,presvlacenje sjedista itd itd sve novo ce se stavljati mislim da cu biti zadovoljan :D jos ako potrosnja bude u granicama ma bit ce idealno
 
Top