BMW e32 735i

BMW e32 735i

Član
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
Joj ovo mi je uvijek bila želja :cool: ,imati e32-icu,ali troškovi održavanja i goriva su me uvijek odvraćali,ali biti će jednog dana :icon_smile: ,na ovom tvom jedinu manu vidim u tome što je AUTOMATIK,inače ;)

sto se tice potrosnje upravu si auto trosi kako mu to i dolici za ovoliki motor i snagu a odrzavanje i nije skupo imam jarana drzi autodijelove tako da kod njega sve radim mjenjam servisiram itd pa moze i na crticu :D

CoL3 je napisao(la):
ja sam mislio da je ovo osmak,kada ono redni sestak:cool:

uglavnom auto je odlicno,svaka cast na izboru,sa vana ga operi pa poslikaj,vjerujem da je dobar,jer vidim unutra je kao bombona,jos bijela unutrasnjost,strasno:cool: kolega kupio nedavno ovakvog,kako je samo udobno auto,duboki sicevi kozni,kakva fotelja,strasno:cool:

:D sestak je zakon,hvala ti na pohvama a s vana je odlican sutra ide na praonu pa slike odma za udobnost si upravu naidjem na rupu nit sta skripi nit se sta cuje kao da preletis preko nje sta bi jos bilo da nisu niskoprofilne gume :icon_eek: a za siceve si upravu fantazija prava jos kad se u obzir uzme da je auto 90to godiste :cool:
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Plin mu ugradi i gospodin si :cool:

nisam siguran za plin imao plin u e36 316i auto je bilo ljeno na benzin a tek na plin hahah samo sam traktora moga prestici :icon_mad: pa su vremenom dosli razni problemi prestao raditi na benzin skroz haj moglo je se dok nije prestao paliti na plin :icon_eek: zato nisam siguran za plin
 
Član
Samo ga malo usminkaj i ima da gori, limuzina prava. Ako ikad budem imao love ovakvo nesto bih si volio kupiti. Srecno i da se navozas. :cool:
 
Član
bmw opran evo i slika kako sam obecao :)
24c9mpk.jpg
soqoli.jpg
315zq0k.jpg
14mvuki.jpg
2qc4eg1.jpg
2cifwpu.jpg
2qvvxp4.jpg
fm5jj8.jpg
5xmq0g.jpg
j7vymb.jpg
 
Član
Strasan :cool: samo zmigavce zatamni,a neko je rekao da ga i naprjed zatamnis ako nisi nesto finansijski za lumar uzmi onu fuss u fisu 5km 3kvadrata u mene jaran placao :cool:
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Strasan :cool: samo zmigavce zatamni,a neko je rekao da ga i naprjed zatamnis ako nisi nesto finansijski za lumar uzmi onu fuss u fisu 5km 3kvadrata u mene jaran placao :cool:
hvala ti drug trenutno mi je prioritet registracija koja ce me izaci 880KM pa cemo ici dalje ulje sam uzeo filtere i svijecice
 
Član
dobar pravo;)
vozio sam 730-ku i ide solidno, obzirom da vozis tenka :D
vjerujem da je taj dosta zivlji
 
Član
edoze je napisao(la):
dobar pravo;)
vozio sam 730-ku i ide solidno, obzirom da vozis tenka :D
vjerujem da je taj dosta zivlji

hvala ti na pohvalama za bimera,a neznam kako ide 730 pa ti nemogu tacno reci al ovaj je zivahan i dosta dobro vuce u sport modu ljepi samo tako dok dodju table snimit cu klip ubrzanja pa cu postaviti ovdje
 
Član
ista masa, a 188KS na plinu:D
tvoj je u velikoj prednosti;)
sto se tice tamnjenja ikakvog, ne svidja mi se kad neko glumi mafijasa u crnoj sedmici, najbolje je poskidat sve folije, jer sedmica ima sjajna sjedista za pokazat:cool:
 
Top