BMW e32 735i

BMW e32 735i

Član
Dakle Ford Mondeo je prodan kupljen je drugi auto radi se o BMW e32 735i 211 konjskih snaga automatik,auto je u odlicnom stanju samo jos registrovat i :123: hehe od opreme ima svasta nesto:
sva 4 elektronska prozora
el.siber
el.retrovizori
dvoozonska klima
tempomat
bijela kozna sjedala
grijaci prednjih sjedala
el sjedala prednja u svim smjerovima
abs
asc
putno racunalo
centralna brava
prednji nasloni za ruku za vozaca i suvozaca zadnji naslon za ruku
itd mozda sam nesto i zaboravi :)
zadnja stakla i zadnja sajba su zatamljeni na autu su 17ke felge naprijed 215/45 r17 nazad 225/45 r17 sve kritike i pohvale dobro dosle
24xdt9h.jpg
25z47ky.jpg
xlb5ed.jpg
1zdvs4l.jpg
2wnbqlj.jpg
2e0ln43.jpg
2w4094g.jpg
2emineo.jpg
2q1h0l4.jpg
2s0o8yq.jpg
qrzq6o.jpg
notulk.jpg
bdlkwm.jpg
344qsrp.jpg
1417bwj.jpg
2eol7cy.jpg
rsd860.jpg
6dzper.jpg
f4pf1d.jpg
2s1wtuo.jpg
6yk3kh.jpg
1pxxtu.jpg
14e2ro1.jpg
315lnus.jpg
2v0zhxk.jpg




ps auto nije oprano pa malo ruzno izgleda
 
Član
Uuu dobar pravi gangsta car men licno jedan od omiljeni bimera,
nek je sa srecom i da se navozas...:cool::cool::cool::cool:
 
Član
edoze je napisao(la):
nije los bimmer, ima posla na njemu...za pocetak promijeni ulje;)

sutra aBd mjenjanje ulja svijecica filtera i sipanje novog permenta dobro mi dosla neka preporuka koje ulje da stavim do sad sam u svoja auta sipao champion 10w40 ono je 9,5km po litru

saleee je napisao(la):
Uuu dobar pravi gangsta car men licno jedan od omiljeni bimera,
nek je sa srecom i da se navozas...:cool::cool::cool::cool:

hvala ti drug puno nadam se da ce me sluziti onako kako se to ocekuje od jednog BMWa
 
Član
bilo koje, da je originalno.. ako imas nekog u autodijelovima il na benzinskoj ko ti moze sigurno reci odakle dolazi ulje, to ti je najbolje... ja u dizela sipam Ina Sint, jer sam siguran da nije kopija, i ono je oko 8KM po litru (poprilicno je jeftino a treba mi 11 litara)
imas i ono, kao, originalno BMW ulje, pogledaj u autodijelovima, ja u Opela sipam GM-ovo i ne pravi probleme
 
Član
edoze je napisao(la):
bilo koje, da je originalno.. ako imas nekog u autodijelovima il na benzinskoj ko ti moze sigurno reci odakle dolazi ulje, to ti je najbolje... ja u dizela sipam Ina Sint, jer sam siguran da nije kopija, i ono je oko 8KM po litru (poprilicno je jeftino a treba mi 11 litara)
imas i ono, kao, originalno BMW ulje, pogledaj u autodijelovima, ja u Opela sipam GM-ovo i ne pravi probleme

ok drug imam jarana radi u autodijelovima kod nas u bugojnu tvrdi mi da je castrolovo ulje original u sto sumljam jer ima puno kopija tako da cu ici na inu ili champion.
 
Član
Auuu predobar operi ga pa nam stavi slikica,zatamni zmigavce i napred i nazad i ja nebih vise nista dodavao mozda ovo http://www.pik.ba/artikal/4983224/ccfl-angel-eyes-za-bmw-e30-e32-e34/


Evo ima u moj sugrađanin takvog bas je nekako zajeban ko limuzine
http://www.pik.ba/artikal/2058140/bmw-730i-plin-tek-registrovan/
Neka je sa srecom da se navozas! :cool:
 
Član
Ja bih ga zatamnio i naprijed, malo sitnice neke popravio - usmink'o, probo nac sive zmigavce za naprijed, malo aupuh bolji i et ga
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Auuu predobar operi ga pa nam stavi slikica,zatamni zmigavce i napred i nazad i ja nebih vise nista dodavao mozda ovo http://www.pik.ba/artikal/4983224/ccfl-angel-eyes-za-bmw-e30-e32-e34/


Evo ima u moj sugrađanin takvog bas je nekako zajeban ko limuzine
http://www.pik.ba/artikal/2058140/bmw-730i-plin-tek-registrovan/
Neka je sa srecom da se navozas! :cool:

hvala ti drug na koplimentima bmw je odlican a ovako dobro izgleda zmigavce cu zatamniti cim uhvatim vremena a sutra ide na pranje i nove slicice odma :)

Tinki je napisao(la):
Ja bih ga zatamnio i naprijed, malo sitnice neke popravio - usmink'o, probo nac sive zmigavce za naprijed, malo aupuh bolji i et ga

popravka sitnica je u toku u petak dolazi lajsna koja fali ispod zadnjih vrata sa suvozacevoj strani,i poklopci za otvore pored maglenki,a na proljece cu raditi kompletan izduv od inoxa sa extreme power zadnjim loncem imao na audiju daje fenomenalan zvuk.
 
Član
Jesi ovo u Tomslavgradu uzeo od Josipa? Kod njeg nije bio naprjed spusten,to ti sredio ili nije bilo na slikama? ;)
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Jesi ovo u Tomslavgradu uzeo od Josipa? Kod njeg nije bio naprjed spusten,to ti sredio ili nije bilo na slikama? ;)

jesam drug uzeo od josipa sinoc isao nasli se u suici a bmw je prljav ovako isao za kamionom do bugojna jer nije registrovan i sreca me posluzila nigdje policije nisam sreo htio probne table vaditi kad neradi ni jedno osiguranje :( pa sam na srecu isao a josip je to odradio za mene :) bio je dignut naprijed kaze ruzan hoces da ti ga spustim reko obavezno :D
 
Joj ovo mi je uvijek bila želja :cool: ,imati e32-icu,ali troškovi održavanja i goriva su me uvijek odvraćali,ali biti će jednog dana :icon_smile: ,na ovom tvom jedinu manu vidim u tome što je AUTOMATIK,inače ;)
 
BHT Ovisnik
ja sam mislio da je ovo osmak,kada ono redni sestak:cool:

uglavnom auto je odlicno,svaka cast na izboru,sa vana ga operi pa poslikaj,vjerujem da je dobar,jer vidim unutra je kao bombona,jos bijela unutrasnjost,strasno:cool: kolega kupio nedavno ovakvog,kako je samo udobno auto,duboki sicevi kozni,kakva fotelja,strasno:cool:
 
Top