BMW e30 M3 Ljubuški KOMENTARI

BMW e30 M3 Ljubuški KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
da je S14 u njemu davno bi bio kupljen, cak sam i isao gledati taj auto ali nije to to , mislim da je S14 i sve kako treba bio bi 10X skuplji ..
 
Član
Bolan skeneru ne diraj bmw-a i onako je dobar, samo cete ga unakazit.... :lol::lol::lol:
Nek je sa srecom bgm-i trebat ce tu vama dosta volje i truda a i novca da se sve to nanovo odradi...
 
Član
muha je napisao(la):
da je S14 u njemu davno bi bio kupljen, cak sam i isao gledati taj auto ali nije to to , mislim da je S14 i sve kako treba bio bi 10X skuplji ..
e jbg sad svi bi kupili M3 i nebi ulagali nista mogu samo rec i da je s14 u autu bio bi odstanjen jer ja jos nijednu kocku m3 nisam vido sa urednim s14 motorom jer niko to neodrzava svaki je poj*an balav uljav NIKAKAV sestak iz M odjela je puno bolji i zanimljiviji izbor ili v8 M sve se moze nabaviti uopce nam se ne zuri za to motor je najzadnja zadnja opcija
uopce nema zurbe imamo slobodnu garazu u kojoj se auto nalazi i moze stajati tu godinama dok se sve ne spakuje kako treba
btw samo papiri vrijede tolko para kolko smo mi auto platili a da ne govorim o originalnoj sasiji i podvozju a ti muha sam znas koliko ona vrijedi na e bay da je u dijelove prodamo mozemo vise nego duple pare uzeti :)
 
Početnik
ma nesumnjam da ce se ovo dobro sklopiti :)

evo naletih na jedan volan na piku slucajno, pa pogledaj mozda ti je interesantan

http://www.pik.ba/artikal/79868/volan-m3-bmw-e30/
 
Član
Default je napisao(la):
ma nesumnjam da ce se ovo dobro sklopiti :)

evo naletih na jedan volan na piku slucajno, pa pogledaj mozda ti je interesantan

http://www.pik.ba/artikal/79868/volan-m3-bmw-e30/

hvala kolega znam za taj ali to nije od M3 to je od Mtech1 volan
narucen je ovakav kao sta je u mojoj kocki
interior_E30_M3_evo_steering_wheel_alcantara_1.jpg
 
Početnik
ma nerazumijem se ja u to brate uopste, nego vidim pishe m3 volan kocka ha hu, pa reko eto ako ti zatreba, bezveze sam gledo sta ima po ovom piku...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top