BMW e30 M3 Ljubuški KOMENTARI

BMW e30 M3 Ljubuški KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ne sumnjam da ce te od ovog opet napravit respektabilnu mashinu tj j*eni strooj:icon_biggrin: samo polako i sretno u radovima :cool:
 
Legend
jel ovo ona kirketova zvjerka od 600 konja:lol:
ove kocke mi se nenormalno svidjaju,a ovaj m3 je pravi raj za oci,ali i veoma rijedak,sretan je onaj ko ga ima...
nek je sa srecom i da ga dovedete do najboljeg stanja,jer steta je da ovo blago propadne:cool:
 
Joj znaci kupili ste ga od onog lika koji je tvrdio da auto ima 600 PS!!
U svakom slucaju puno srece i novca u projektu i da ga odradite kako treba!!!
 
Član
Ajd drago mi je da se auta docepao neko ko zna o cemu se tu radi. Ja sam je isto gledao, bagatela je bila za 3000 i kusur KM, al kako nemam postenu garazu, odustao od toga, jer ima tu dosta peglancije. Sretno sa projektom... :cool:
 
Legend
svaka cast za projekt druze,bmw se straasaan jooojjjj , ovo valja pratiti , samo polako i kvalitetno,kad se uradi ima da bude zlo ..... :cool:
 
BHT Ovisnik
sviđaju mi se prosirenja i felge,fino mu leze,ovaj mi je bio kraj skole,cini mi se da ga je fino pazio sve u svemu,al dovest ces ti to u red,mada ja felge nebih mjenjao:cool:
 
Početnik
na oko je stroj pravi, a felge su predobre, ali ako je vec m3 nek budu i felge, ove 10J a na njemu izgledaju ko da su 7J..
 
Član
hehe naravno da cemo to spakovati zar sumnjate u mene vidjeli ste moje prijasne aute i ovu kocku sad sta vozam znamo znanje kad su kocke u pitanju a pogotovo sta se ova radi sa gustom i iz ljubavi prema jednoj velikoj legendi koja se nevidja svaki dan.
da ovo je bilo od Jupeka auto on je kemijao nesto haha cu 600 ks kad smo ga uzeli jedva je disalo auto kobiva slozio neki turbo ovo ono auto nema kutije sa osiguracima nijednog nosaca motora originalnog sve nesto vareno vezano izolirano bronzom farbano a auspusi su 2x od stojadina haha a felge mjenjamo negotivimo mi bas taj brock :)
to ce ovako da izgleda nekad nema nam zurbe imamo druge aute za raditi i vozati tako da M nije prioritet
01.jpg
 
Član
bas sam ja zvao da pitam koliko kosta kad se prodavno,i onda momak kaze da je 3.5 motor u njemu.steta sto nije njegov motor u njemu..
 
Član
@ fiat hgt nije steta mi bi ga svakako odstranili nema nijedan da je ispravan preskupi dijelovi a premalo snage 3.5 je mnogoooo brutalniji ali i on je preslab za nase standarde :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top